LoL Kafeler

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21

forumgamerlol.jpg

LoL Kafeler
Selam millet!

LoL Kafe nedir?
LoL kafe, LoL'ün anlaşmalı olduğunu internet kafelerdir.

Elmas ve Platin Kafe

Platin kafe, daha düşük seviyeli bir kafedir. 20 ücretsiz kostüm sunar. Elmas kafe ise daha yüksek seviyelidir. 70 ücretsiz kostüm sunar.

Nerede bu kafeler?
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce

Kafe Aşamaları

Elmas Kafe
Elmas kafe, en yüksek aşamadır. 50 kostüm sabit olmakla birlikte rotasyonlu olarak 20 kostüm verilmektedir. Bütün şampiyonlar kullanılabilirdir. Ek olarak %10 xp takviyesi bulunuyor.

Platin Kafe
Platin kafelerde, 20 kostüm rotasyonlu olarak bizlere sunuluyor. Ayrıca %10 xp takviyesi veriyor.

Altın Kafe
20 kostüm rotasyonlu olarak kullanılabiliyor. %10 xp takviyesi sunuluyor.

Gümüş Kafe
Rotasyona bağlı olarak 20 kostüm ve %10 xp takviyesi bizler için hazır.

Sıkça Sorular Sorular
Bizde cevaplayalım dedik.

S1- LoL Kafe özelliklerini kendi bilgisayarımda kullanabilir miyim?

C1- Tabii ki hayır. Sadece kafelere özgü bir sistemdir ve kafenin bazı bilgisayarlarında sistem çalışmıyor olabilir.

S2- LoL Cafe Haftalık Kostüm Rotasyona bende olan bir kostum geldi. Başka bir kostümle değiştirebilir miyim?

C2- Rotasyon değiştirilemez.

S3- Bulunduğum LoL Cafe'de aşamasına göre hangi ödüller olacak?

C3- Elmas Kafe Bedava Kostümler

bandicam 2017-09-11 15-51-36-466.jpg

C3- Platin Kostüm Listesi

bandicam 2017-09-11 15-51-43-252.jpg

S4- Bir kafe nasıl aşama atlıyor?

C4- Kafelerin "LoL Kafe" olması için ekiplerimizle iletişime geçmesi gerekiyor. Gümüş ve Altın aşamaları ücretsiz olarak; Platin ve Elmas aşamaları ise ücretli olarak alınabiliyor. Sonrasında kafeler LoL oynanma saatlerine göre aşama atlayabiliyor.

S5- Ben gümüş oyuncusuyum. Elmas LoL Cafe’ye giremiyor muyum?

C5- Evet, girilebiliyor. Kafe aşamaları ile liglerin hiçbir ilgisi yok.

Yazımız burada sonlanıyor. Umarım kafaler hakkında bilgi sahibi olmuşsunuzdur.
Görüşmek üzere!

Son düzenleme:

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
her şey güzelde lol kafedeki ortamı bilir misin?
Geçen masa çekcem sandalyeyi geri çektim bi baktım çocuğun kafa gözükymüyor ama lol oynuyor.Chatlerine bakiyorum anne baba değerleri takmadan sövüyorlar.Niye öldün onun bunun çocuğu report.Ondan sonra evde dahil lol oynamadım.Lol kafelere sistem gelsin 14 yaş ve üstü alınsın.Onun dışında mükemmel bir konu ve kafar yormuşsun anlaşılan +++ iyi oyunlar

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
BRONZ KAFE.
Lol bırakma sebebim ... Bilecikde 3 çocuğun (birinin 9-7-11 yaşlarındaki) ların Gidip lol oynaması.O Günden sonra sadece adamların rankı düşürmek için troll oynuyorum. Çünkü hiçbir Çocuğun bu oyunu oynamasını istemiyorum. 13+ Tamam oynasın hani çocuk kafası biraz gitmiş
Ben artık iptal. Bronzları Sadece Trollemeye bayılıyorum. Vele-d taklidi yapıyorum. O adamın kudurup ağlatmaya sebep oluyorum.

+League of Legends i ciddi oynayanlar var (Gold çıkabilen challanger çıkabilen) onlara hiçbirşey demiyorum.Onlar emek veriyor ama bu lanet bronzdan kalkış yok abi uçak kalktımı Ve-edler düşüyor. Bu lolü ciddi oynayan Türkiyede max BAKIN MAX DIYORUM.! 78910 Kişidir. Geri kalanı çocuk,Benim gibi çıldıran bronzdan çıkamayan insanlar.
-Wolf team çocuklar için
-Lol büyükler için ama uyanmı var ver 7 yaşındaki kardeşime o da oynasın o kadar kolay
-Bıktım artık. Bu lol lol lol League of Legends artık benim için çocuk oyunu geçiyor. 3 Lanet olası yıl uğraştım gold olmak için. Hala olamıyorum. Hayır bu oyunu nie oynadım bilmiyorum. Gitti bütün zamanım. Ciddi ciddi lol yerine gider mario-WolfTeam gibi oyunlar oynarım daha yararıma lan.

ARTIK LOL OYNAMAYIN. GIDIN DOTA OYNAYIN DAHA IYI BEA. BARI BRONZ YOK (VAR AMA AZ) ÇOCUK YOK GİDİN DOTA OYNAYIN GEREKIRSE WolfTeam oynayın ona da razıyım . LOL de bronz sanız oynamayın. DİREK GEÇİN PARA VERİN.

Bari Çocukların üye olmaması için Yüksek yaş içeren foto koyun lol kurucuları koyun fotoları üye olmasınlar

+Ciddiyim bu taktik kesinlikle yarar >: )

++WolfTeamın çocuk oyunu olmasının nedeni fizik yok yer çekimi yok adeta Düz kafa. Silah güçlü tamam vur öldün. BF1 gibi oyunlarda taktik var savaş var vele-tler az

+Enes batur Pewdiepie yi taklit etmeye çalışan türktür. Paylanço gibi hareketler yapar(Bunda haklı deyilsem topum o kadar). O lol oynasa lol biter... TR svsi - 1 ÇİZGİDEN YUKARI ÇIKAMAZ. EĞER ÇIKARSA ....(Anladınız)

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
BRONZ KAFE.
Lol bırakma sebebim ... Bilecikde 3 çocuğun (birinin 9-7-11 yaşlarındaki) ların Gidip lol oynaması.O Günden sonra sadece adamların rankı düşürmek için troll oynuyorum. Çünkü hiçbir Çocuğun bu oyunu oynamasını istemiyorum. 13+ Tamam oynasın hani çocuk kafası biraz gitmiş
Ben artık iptal. Bronzları Sadece Trollemeye bayılıyorum. Vele-d taklidi yapıyorum. O adamın kudurup ağlatmaya sebep oluyorum.

+League of Legends i ciddi oynayanlar var (Gold çıkabilen challanger çıkabilen) onlara hiçbirşey demiyorum.Onlar emek veriyor ama bu lanet bronzdan kalkış yok abi uçak kalktımı Ve-edler düşüyor. Bu lolü ciddi oynayan Türkiyede max BAKIN MAX DIYORUM.! 78910 Kişidir. Geri kalanı çocuk,Benim gibi çıldıran bronzdan çıkamayan insanlar.
-Wolf team çocuklar için
-Lol büyükler için ama uyanmı var ver 7 yaşındaki kardeşime o da oynasın o kadar kolay
-Bıktım artık. Bu lol lol lol League of legends artık benim için çocuk oyunu geçiyor. 3 Lanet olası yıl uğraştım gold olmak için. Hala olamıyorum. Hayır bu oyunu nie oynadım bilmiyorum. Gitti bütün zamanım. Ciddi ciddi lol yerine gider mario-WolfTeam gibi oyunlar oynarım daha yararıma lan.

ARTIK LOL OYNAMAYIN. GIDIN DOTA OYNAYIN DAHA IYI BEA. BARI BRONZ YOK (VAR AMA AZ) ÇOCUK YOK GİDİN DOTA OYNAYIN GEREKIRSE WolfTeam oynayın ona da razıyım . LOL de bronz sanız oynamayın. DİREK GEÇİN PARA VERİN.

Bari Çocukların üye olmaması için Yüksek yaş içeren foto koyun lol kurucuları koyun fotoları üye olmasınlar

+Ciddiyim bu taktik kesinlikle yarar >: )

++WolfTeamın çocuk oyunu olmasının nedeni fizik yok yer çekimi yok adeta Düz kafa. Silah güçlü tamam vur öldün. BF1 gibi oyunlarda taktik var savaş var vele-tler az

+Enes batur Pewdiepie yi taklit etmeye çalışan türktür. Paylanço gibi hareketler yapar(Bunda haklı deyilsem topum o kadar). O lol oynasa lol biter... TR svsi - 1 ÇİZGİDEN YUKARI ÇIKAMAZ. EĞER ÇIKARSA ....(Anladınız)
Sen herşeyi birbirine katmışsın anlatmak istediğini anlamak biraz zor yazıda ama haklıca bir yazı.