LoL Karşılaşma Geçmişi

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0

League_of_Legends_logo.png

Lol Karşılaşma Geçmişi

Selam! Bu konumda League of Legends karşılaşma geçmişin'den bahsedeceğim.

Öncelikle nedir bu karşılaşma geçmişi olayı diyebilirsiniz. Karşılaşma geçmişi sizin oynamış olduğunuz her maçın teknik özelliklerinin kaydedildiği bir alan. League of Legends oyununda oynadığınız son 20 maçınızı görebiliyorsunuz. Riot Games'in açmış olduğu bu sitede oynamış olduğunuz bütün maçları en ince ayrıntısına kadar güzel bir biçimde görebiliyorsunuz. Tabii kimin işine yarar onu bilemem ama benim işime gerçekten yaradı. Bazen eskiden nasıl oynadığımı merak edip bu siteye giriyorum ve karşılaşma geçmişime bakıyorum. Karşılaşma geçmişime bakarken aldığım zaferler için seviniyorum, bozgunlar içinse kendimle dalga geçiyorum. Bu site mutlaka çoğu kişinin işine yarar. Sizinde kullanmanız dileğiyle. Ayrıca karşılaşma geçmişinizi bu sayede istediğiniz kişiye gösterebilirsiniz. Tabii bunu yaparken dikkatli olun çünkü eğer çok sık bozgun aldığınız bir bölüme denk gelirseniz sizinle dalga geçip gülebilir. Elbette çok sık zafer aldığınız bir bölüme geldiğinizde siz de ona hava atabilirsiniz. Demek istediğim bu site gerçekten kullanışlı. Herkese bu siteyi kullanmasını tavsiye ediyorum. Eğer son 20 maçınız dışında ondan önceki maçlarda da ne yaptım diye merak ediyorsanız siteyi ziyaret edebilirsiniz. Siteye girdikten sonra yapmanız gereken tek şey Sihirdar adınızı arama yerine yazmak veya kullanıcı adı ve şifreniz ile siteye girmek. Eminim çoğu kişi giriş yapmak yerine direk Sihirdar adını yazacaktır. En mantıklı olan o gibi gözüküyor ama eğer giriş yaparsanız arkadaşlarınızın oyunlarını bile görebiliyorsunuz. Ayrıca filtre bile koyabiliyorsunuz. Filtre koyabiliyoruz derken istediğiniz şampiyonu seçerek sadece o şampiyon ile oynadığınız maçları, maç türlerini ve haritaları istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Yani istediğiniz gibi sadece dereceli maçları ve sadece sihirdar vadisinde oynadığınız maçları görebilirsiniz. Umarım siteye girdikten sonra kendinizle gurur duyarsınız ve zaferleriniz ile arkadaşlarınıza hava atarsınız.

Screenshot_1.png

Bu sitede herhangi bir maçınıza girince görebileceğiniz bir sürü şey var. Bunlar genel olarak; genel skor, her oyuncunun kendi skoru, kaç kişi öldürdüğü, her iki takımın kaç para kazandığı, yasaklanmalar, kaç kule yıkıldığı, her iki takım için kaç ejder, baron, vadinin alameti katlettiği, eşya alma sırası, rünler, kabiliyetler, istatistikler, ilk kan, en büyük çoklu katletme, en büyük seriye bağlama, katledilen şampiyonların nerede katledildiği gibi çoğu şeyi görebiliyorsunuz. Herhangi bir maçınızda neler olduğunu merak ediyorsanız bu sitede en ince ayrıntısına kadar girilmiş. Umarım bu site herkesin işine yarar. Siteyi herkesin kullanmasını öneriyorum. Kullanan kişiler yoruma sıkça zafer aldığı bir bölümü atarsa güzel olabilir. İyi oyunlar ^^

matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#page/landing-page

Bu konumda bu kadardı. Umarım bu konum işinize yaramıştır. İyi forumlar.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Faydalı bir konu olmuş, başarılar.