Lol Kendi Karakterim

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21

banner.png

League Of Legends.png

League Of Legends Kendi Karakterim

Merhaba arkadaşlar bugün size "Lol Kendi Karakterim" hakkında bilgi vereceğim.
Konuya geçelim.

Benim çoğunlukla kullandığım üç karakter var. Bu karakterleri neden kullandığımı ve Hangi karakterleri kullandığım gibi detaylı bir bilgi vereceğim. Kullandığım karakterler çoğunlukla Warwick,Rengar,Kayn Şampiyonlardır. Bu şampiyonları kullanma sebebim onlarla daha iyi oynayabilmem ve onlara ısınmamdır. Oynadığım oyunların çoğu üstte söylediğim bu üç şampiyondur. Warwick'i Jungle olarak oynarım çoğunlukla Warwick'e Tank kastığınız zaman resmen ölümsüz oluyor. Can çekme özelliği yanı sıra Kabiliyet ve Rün dizerseniz bu özelliğini ön plana çıkarabilirsiniz. Kabiliyeti Can çekme ve Tank olarak ayarlıyorum. Rünü ise Saldırı hızı ve Bekleme süresinde azalma olarak ayarladım.

Rengara geçelim. Rengarı Solo,Jungle olarak oynuyorum ama Solo tercihimdir. Rengar'a Saldırı hızı, Beklme Süresinde azalma, Saldırı kasıyorum ve gayet güçlü oluyor. Çalılardan atlama özelliği sayesinde Bekleme Süresi azaltma kasınca yeteneklerin süresi çabuk dolduğu için rakibi kesmemiz daha kolay oluyor. Kabiliyet ve Rün ekleyince dahada güçlü oluyor. Kabiliyet olarak Saldırı odaklı ve ormanda hız odaklı kastığımız zaman canımız azken ormana girip kaçmamız daha kolay oluyor. Saldırı hızı, Bekleme Süresinde azalma, Saldırı olarak kasınca'da etkileri büyük oluyor.

Kayna geçelim. Kayni Support,Jungle olarak oynuyorum. Support tercihimdir. Kayn'a Tank kasıyorum ve gayet güçlü oluyor. Kabiliyet ve Rün ekleyince dahada güçlü oluyor. Kabiliyet olarak Tank kastığımız zaman ölmemiz zorlaşıyor ve dönüşmeden önce biraz zayıf kalabiliyorsunuz fakat dönüşünce bu özellikler daha güçlü oluyor. Duvarlardan geçme yeteneği sayesinde kaçmanızda kolaylaşıyor. Rün olarak Saldırı, Kritik, Saldırı hızı kastığımız zaman hem tank oluyoruz hemde yeterince hasar verebiliyoruz.

Warwick 1 Level Yetenekleri:

Screenshot_13.png

Rengar 1 Level Yetenekleri:

Screenshot_14.png

Kayn 1 Level Yetenekleri:

Bulamadığım için koyamadım.

Evet, arkadaşlar konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olabilmişimdir.