Yardım Lol ''oturum açılırken beklenmeyen bir hata oluştu'' hatası

mahmudd

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır oyuna girmiyordum geçen gün girmeyi denediğimde ''oturum açılırken beklenmeyen bir hata oluştu'' diye bir sorunla karşılaştırm.İnternetten baktığım yöntemleri denedim fakat çare olmadı.İlk başta sorun oyunun kendisindedir diye düşünüp silip tekrar yükledim olmadı ve sorun bilgisayarımlada alakalı değil çünkü benim hesabım dışında bir hesap ile giriş yaptığımda sorunsuz şekilde açılıyor sıkıntı benim hesapta yani bu hata neden oldu nasıl gider

Ekli dosyalar

• 2021-06-19_20-17-38.png
    2021-06-19_20-17-38.png
    7.8 KB · Görüntüleme: 80

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
2021-06-19_20-17-38.png

Merhaba, burada da yazdığı üzere neden Oyuncu Destek Ekibine ulaşmıyorsunuz?

En iyi çözüm yapımcı desteğindedir, LoL hakkında aşina olmadığım ve yeterli kayıt/log dosyası olmadığı için yardımcı olamadığım için üzgünüm...

Sevgilerimizle...

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır oyuna girmiyordum geçen gün girmeyi denediğimde ''oturum açılırken beklenmeyen bir hata oluştu'' diye bir sorunla karşılaştırm.İnternetten baktığım yöntemleri denedim fakat çare olmadı.İlk başta sorun oyunun kendisindedir diye düşünüp silip tekrar yükledim olmadı ve sorun bilgisayarımlada alakalı değil çünkü benim hesabım dışında bir hesap ile giriş yaptığımda sorunsuz şekilde açılıyor sıkıntı benim hesapta yani bu hata neden oldu nasıl gider
arkadaşım ban yedikten sonra böyle oldu banı bitti yine giremedi
ticket aç ertesi gün düzeliyor