LoL Oturum Açma Sırasında Bağlanılamadı Hatası

Sorununuz çözüldü mü?

• Evet.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır.

Kullanılan: 1 50.0%
  • İlgilenmiyorum.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

thumb-1920-600528.png

LoL Oturum Açma Sırasında Bağlanılamadı Hatası

Herkese mutlu günler. Bugün LoL'deki can sıkıcı oturum açma sorunlarını gidermek için bu makaleyi yazıyorum. Başlamadan önce eğer bir Windows kullanıcısı iseniz Hextech Onarım Aracı'nı kullanmayı deneyerek bu sorunları gidermeyi deneyin. Eğer hala sorun devam ediyorsa konuyu okumaya devam edin.

NOT: Konuda Windows kullananlar için bir kaç çözüm yazdık.

WINDOWS Çözümleri:

LoL simgesine tıklayın, ardından Oyna'ya tıklamadan önce pencerenin sağ üst köşesinde hangi bölgenin seçili olduğunu kontrol etmeliyiz. LoL'deki her hesap, bulunduğu sunucuya özeldir. Bu sebepten hesabınızın bulunduğu sunucuda oturum açmayı deneyin.

hiçbir şey denemeden önce bağlanmaya çalıştığınız sunucunun durumunu kontrol etmeliyiz. Aşağıdaki linke tıklayarak Türkiye sunucusunun durumuna bakabilirsiniz. Görüldüğü üzere LoL, bu sorunun farkında ve bu durumu çözmek için çabalıyorlar...

status.leagueoflegends.com/?tr_TR#tr

Eğer bilgisayarınızın saati, gerçek saatle senkronize değil ise LoL sunucularına saati doğru göstermediğiniz için sunuculara, mağazaya veya maçlara girmenize engel olacaktır. Sorunsuz bir oyun için saati, gerçek saat ile senkronize etmeyi deneyin.

LoL Windows istemcisi, bir takım özellikleri Internet Explorer sayesinde alır eğer Internet Explorer çevrimdışı çalışıyorsa mağazayı göremezsiniz. Ama durun! Eğer Internet Explorer 11'iniz var ise bunları yapmanıza gerek yok bunu not düşeyim.

ŞUNLARI DENEYİN:

LoL'ü kapatın.
Ardından Internet Explorer'i açtın.
Hemen sonra dosya menüsünü açın.
Son adım olarak ise "Çevrimdışı Çalış" seçeneğinin seçilmediğinden emin olun.

Internet Explorer'in en güncel sürümünü tekrar indirmeyi deneyin.

support.microsoft.com/tr-tr/products/internet-explorer

Microsoft'un, Internet Explorer ve Windows kayıt defteriyle ilgili sorunları otomatik şekilde çözmek için "fixit" adında bir dosyası var. Bunun denemeyi düşünebilirsiniz. Fixit her Windows sürümünde çalışır.

support.microsoft.com/tr-tr/help/2970908/how-to-use-microsoft-easy-fix-solutions

Konumuz bu kadardı eğer bunlar halen olmazsa oyunun resmi sitesinde daha çok çözüm aramayı deneyebilirsiniz. Benden şimdilik bu kadar hoşça kalın!

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Şu anda da aynı hata var her şeyi yaptım ama serverden kaynaklıymış :(
Bazıları giriyor bazıları giremiyor.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu hatanın çözümü yok yanlız tamamen sunucuyla alakalı

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Bu hata, genellikle status.leagueoflegends.com dan öğrenebileceğiniz, hizmet durumundan kaynaklı olabilir.
Geçen hafta bütün Türkiye, 8 saat boyunca oyuna giremedi.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu hata, genellikle status.leagueoflegends.com dan öğrenebileceğiniz, hizmet durumundan kaynaklı olabilir.
Geçen hafta bütün Türkiye, 8 saat boyunca oyuna giremedi.
Bu hatanın çözümü yok yanlız tamamen sunucuyla alakalı
Şu anda da aynı hata var her şeyi yaptım ama serverden kaynaklıymış :(
Bazıları giriyor bazıları giremiyor.
Bu zaten konuda belirtildi. Yapacağımız tek şey beklemek.

Bu yayınlanan metindekileri deneyin. Sorununuz muhtemelen çözülür...

upload_2017-6-14_19-57-29.png