LoL Posporo Simgesi

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

lol-vi-jinx.jpg

LoL Posporo Simgesi

Selamlar, şimdiki konumda sizlere, League of Legends`de ki posporo simgesinden bahsedeceğim. İyi okumalar!

League of Legends`de birçok profilimizde kullanacağımız simge vardır. Bunların bazısı karakterlere özel`dir bazıları ise etkinlik ile gelenlerdir. Karakterlere özel simgelere eğer örnek verecek olursak, "Annie ve oyuncağı" etkinlik ile gelenlere eğer örnek verecek olursak "posporo simgesi." peki her şeyi anladım`da nasıl alınır bu posporo simgesi? Sorusunu sorduysanız, doğru yere gelmiş bulunmaktasınız konuyu fazla uzatmadan asıl konuya geçmek istiyorum fakat ondan önce biraz LoL`den bahsedelim. 27 Ekim 2009`da LoL piyasaya sürülmüştür. Birçok adaylığı ve ödülleri vardır adaylıklarından örnek verecek olursak, "En İyi Elektronik Spor Ödülü." ödüllerine örnek verecek olursak, "En İyi Çevrimiçi Oyun Altın Joystick Ödülü." gelir. Oyunun türü çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası`dır oyunun erken çıkması planlanmıştır fakat, bir hata tespit edilmiştir. Ve çıkış tarihi birkaç gün ileriye alınmıştır tasarımcılarına örnek verecek olursak Steve Feak, Colt Hallam, Tom Cadwell`dir fakat birçok tasarımcısı vardır ben sadece büyük katkılarda bulunan ilk 3 tasarımcıyı sizlere sundum şimdi fazla uzatmadan asıl konumuza geçelim. Geçmeden önce bir hatırlatmam olacak konuyu lütfen eksiksiz, dikkatli okuyunuz iyi okumalar!

Posporo Simgesi Nedir Nasıl Alınır

Posporo simgesi Oturmaya mı geldik? adlı görevi tamamlayınca verilir, bu görevi tamamlamak için bir tane eşleştirmeli oyun oynamanız yeterli olacaktır. Ve şimdi diğer posporo görevlerinden bahsedeyim şimdiki görevimizin adı Batsın Bu Kule!`dir. bu görevi tamamlamamız için takımımızın 5 Yampiri Yengeç kesmesi ve, 5 tane kuleyi yıkması gerekmekte`dir ödülü ise 500 Mavi Öz'dür. Bir tane daha posporo görevimiz var`dır bu görevimizin ismi Ortaya Karışık`tır. Görevi tamamlamamız için takımımızın 5 tane ejderha kesmesi ve, 5000 minyon biçmesi gerekmektedir. Bu görevi tamamladık`tan sonra verilen ödül Hextech Sandığı`dır. Altta vereceğim görselde ise posporo simgesini göstereceğim.

DQc23SjUEAAiVxB.jpg

ayraç1.png
Konumu okuduğunuz için minnettarım, bir sonraki konumda görüşmek üzere iyi forumlar!