LoL Topluluk Etkinlikleri

MrHero

Ölmedim
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba Arkadaşlar! Bugün size League of Legends topluluk etkinliklerinden bahsedeceğim.

Topluluk Etkinlikleri Nedir ?
Topluluk etkinlikleri,bir kişinin bazı şartlar dahilinde yaptığı turnuvadır.

Topluluk Etkinliklerine Nasıl Erişebiliriz ?

İlk önce League of Legends'in sitesine girdikten sonra üst taraftaki Topluluk kısmına tıklıyoruz.

Daha sonra üstten Etkinlikler kısmına girerek Topluluk Etkinliklerine ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kayıt Olunur ?

Üstte gösterdiğim gibi siteye girdikten sonra girmek istediğiniz turnuvayı seçin.Gerekli şartları okuduktan sonra şartlar size uyuyorsa Kayıt Ol tuşuna basın.

Bu kısım karşınıza çıktıktan Takım adı,Okul ve Yazmak istediğiniz bir not var ise doldurarak kayıt olabilirsiniz.Takım arkadaşlarınızında kayıt olması gerekiyor.

Nasıl Etkinlik Oluşturulur ?

En üstte gösterdiğim gibi Etkinlikler sayfasına geliyoruz. Sol taraftaki Etkinlik Oluştur kısmına tıklıyoruz.Sorumluluk size ait olacaktır.Riot Games ise sadece ödül yardımında bulunabileceğini belirtmiş.

Buradan yapmak istediğiniz etkinliği seçin.

Buradaki bilgileri doldurun.

Burada Etkinlik detaylarını doldurabilirsiniz.Bunu Riot Games'e göndereceğiniz için doğru doldurmanız çok önemlidir.

Bu kısımda çevrimiçi,çevrimdışı veya karma turnuvalardan birini seçmek size kalmış.

Bu kısımda tekrar etkinlik ile ilgili detayları doldurun.Burayı doldurduktan sonra Riot Games'e gönderebilirsiniz.

Evet Arkadaşlar Konumu Okuduğunuz İçin Teşekkürler! İyi Forumlar!

Son düzenleme:

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evimde cosplay yapıyorum. Katarina ve miss fortune beklıyorum..