Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her ikisinide oynadım. Ancak dotayı pek çözemedim ondan dolayı 3-4 oyundan sonra sildim.

Lol: Sürekli güncellenen ve oyuncuların yorumlarına göre gelişen bir oyun. Oyunda 2-3 kez küfür ettikten sonra hep küfür eden oyuncular gelir. Hiç küfür etmezsen ve küfür edenleri rapor edersen düzgün oyuncular gelecektir. Arayüzü çok kolay bir şekilde çözülebilinir. Oyun içinde anlamadığın bir yer varsa çok kısa bir araştırmayla çok çabuk öğrenebiliyorsun.

Dota: Arayüzü pek çözemedim. Arkadaşla (ablamla) oynamaya çalıştım ancak oyuna davet edemedim. Sanırım ikimizden birisi paralı bir oyun satın alması gerekiyor. Ve bu sistemi hiçbir oyuna para yatırmayan biri olarak hiç sevmedim. Ayrıca oyunda hiç Türk göremedim. Ya rus, ya alman, ya da çin (veya başka bir ülke) oyuncuları var. İngilizce konuşan birisini bile göremedim.
O sorun steamden kaynaklanıyor, bence de çok saçma. Eğer steamde parayla bir oyun almadıysan arkadaş ekleyemiyorsun :|

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yanlışınız olduğunu belirtmem gerek. Gyrocopter ve diğer herolar Warcraft tabanlı Dota modundan aktarılmıştır. Lol bazı heroları oradan taban almıştır özellikle hepsi demiyorum çünkü farklı herolarda var. Dota ise tamamiyle uyarlıyor eski karakterleri 2 karakter sonra yeni karakterler oluşturulmaya başlanılıcak.
Aldığım League Of Legends Koleksiyon sayısında böyle bir şey demiyordu. Riot'un bütün şampiyonları kendisi kurduğundan hiçbir yerden çalıntı veya bakılarak oyuna konulmadığından bahsediyordu.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Aldığım League Of Legends Koleksiyon sayısında böyle bir şey demiyordu. Riot'un bütün şampiyonları kendisi kurduğundan hiçbir yerden çalıntı veya bakılarak oyuna konulmadığından bahsediyordu.
Siz her denilene inanıyormusunuz? Kappa

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dotadaki karakterler zaten Warcraft 3den alınma değil mi ?
Lolun geliştiricisi eski Dota 1 geliştiricisi değil mi zaten ?

Lolün basit anlatışı güzel çizimleri sade grafikleri dikkat çekiyor
Dotanın mekanikleri dikkat çekiyor

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Pek moba oynamam ama LOL bi nevi daha basittir. Dota2 birazdaha agir kacar ama hangisi dersen dota derim ...

ASUS_Z00LD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gençler 2016 yazında yeni warcraft oyunu geliyor :kaş:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...