Lol Zehirçene Nedir

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21

Screenshot_1.png

Lol Zehirçene Nedir

Merhaba forumun değerli üyeleri, bu konumda sizlere League Of Legends'te bulunan "Zehirçene" hakkında bilgi vereceğim.

Zehirçene League Of Legends'te "Uğursuz Koruluk" modun'da bulunan bir yaratık yani boss'tur. Zehirçene'yi normal oyun modundaki baron gibi düşünebiliriz, örnek olarak normal oyun modun'da Mavi güçlendirme, Kırmızı güçlendirme, Gromp gibi yaratıklar vardır bide bunların arasında zor öldürülen güçlü olan bir yaratık vardır buda barondur. "Uğursuz Koruluk" modun'da ise normal oyun modun'da bulunan yaratıklara benzeyen yaratıklar vardır fakat farklıdırlar. Bu yaratıkların'da aralarından en güçlüsü zehirçenedir. Bildiğiniz üzere normal oyun modu ile "Uğursuz Koruluk" oyun modu arasında farklar vardır, örnek olarak Haritanın değişik olması, 3'e 3 olması gibi. Zehirçene'yi kesmek normal bir baronu kesmekten daha zordur bence. Çünkü oyun modları farklı ve "Uğursuz Koruluk" oyun modu bana göre biraz daha zor ve karışıktır. Zehirçene'yi belli bir seviyeye geldikten sonra tek başınıza'da kesebilirsiniz fakat bence en az 14 seviye olmadan ve eşyalarınızın çoğunu tamamlamadan kesmeyi denemeyin ölebilirsiniz. Takım arkadaşlarınızla birlikte kesecekseniz işi garantiye alma amaçlı bence siz yine en az 14 seviye olarak saldırın fakat isterseniz 12 seviye olarak'ta deneyebilirsiniz. Zehirçene'yi kestiğiniz zaman takımınıza ve size fazladan altın, saldırı hızı, bekleme süresinde azalma, can ve mana yenilenmesini güçlendirir. Uğursuz koruluk hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda vereceğim spoiler içinde bulunan bağlantıya bakabilirsiniz.

tr.leagueoflegends.com/tr/game-info/game-modes/the-twisted-treeline

Not: "Uğursuz Koruluk" oyun modun'da zehirçene'nin yanında iki sihirdar yani oyuncu dans ettiği zaman zehirçene'de dans etmeye başlıyor, ekstra bir bilgi olarak söylemek istedim. :)

Konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı bir konu hazırlamışımdır, görüşmek üzere!

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"Zehirçene'yi kestiğiniz zaman takımınıza ve size fazladan altın, saldırı hızı, bekleme süresinde azalma, can ve mana yenilenmesini güçlendirir."

Demişsin ki yanlış demişsin. Ayrıca zehirçene nin buffu ile, yanındaki minyonları güçlendirebilirsin.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bi kere gormustum ama ismini bilmiyodum :lol: