[LORDSURREAL] -> Zirve Daima Hak Edenlerindir! | ÇOK YAKINDA TEKRARDAN SİZLERLE! | Çekemeyenlere İnat!

Lviel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konuyu amacından saptırmak için her türlü yorum eleştiri ve baltalamayı yapıyorsunuz. Bir derdiniz varsa farklı bir forum açıp dile getirebilirsiniz :) İYİ FORUMLAR

SpaceRise

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok heycanlı sonunda istediğim sunucu açılışı beklıyorum Kappa

Pingheng

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çekemeyenleri görüyorsun, açılışa bekleriz.
Başlıktaki söz çok doğru değil mi? Çekemeyenlere İnat!
130153

İnsanların sizi çekememesini düşünmekten önce kendi aranızdaki çekememezliği çözseniz? Public Chat'de bunların görülmesi pek hoş değil. Beni yanlış anlamayın bu sadece kişisel görüşüm yani bir, eleştiri.

Ayrıca dikkat etmenizi öneririm. Çünkü mekan, vip satışı yapıp sunucusunu kapatanların haksız yere kinlenip bazı sunuculara saldıranlarla (saldıramayanlarla*) ve bu kişileri "çekemeyenlerle" dolu.

Ama tabii ki siz Mekanın Sahibi olduğunuz için her şeyi önceden düşünmüşsünüzdür. O yüzden Mekanın Sahiplerinin fanı olarak sunucunuza bugün oynamaya gelmek istiyorum umarım sorunsuz, hazırlıklı ve beklenileni verebilen bir açılış olur, Başarılar ^^

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 130153
İnsanların sizi çekememesini düşünmekten önce kendi aranızdaki çekememezliği çözseniz? Public Chat'de bunların görülmesi pek hoş değil. Beni yanlış anlamayın bu sadece kişisel görüşüm yani bir, eleştiri.

Ayrıca dikkat etmenizi öneririm. Çünkü mekan, vip satışı yapıp sunucusunu kapatanların haksız yere kinlenip bazı sunuculara saldıranlarla (saldıramayanlarla*) ve bu kişileri "çekemeyenlerle" dolu.

Ama tabii ki siz Mekanın Sahibi olduğunuz için her şeyi önceden düşünmüşsünüzdür. O yüzden Mekanın Sahiplerinin fanı olarak sunucunuza bugün oynamaya gelmek istiyorum umarım sorunsuz, hazırlıklı ve beklenileni verebilen bir açılış olur, Başarılar ^^
İnanamıyorum, orda ciddi değildim. :D
Aramızda bir çekememezlik olsa 1 yıldır ortak olmayız. :p

Biz önceden her şeyi düşündük ve denedik. Sorunsuz bir açılış yapacağımızı ümit ediyoruz.

Pingheng

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sorunsuz bir açılış yapacağımızı ümit ediyoruz.
Öyle diyorsanız, öyledir. Ama 1 yıl boyunca ortak olmak bence her şeyi garantilemiyor. Yani en azından ben öyle gözlemledim zamanında yakınlarımda. Ertelenen açılış tarihi umarım kısa sürede belirlenir. Hatasız sorunsuz olduğunu iddaa ettiğiniz sunucunuzda oynamak isterim. Tabii dediğiniz gibiyse. Yani farmlarken bir anda sunucunun çökmesini bir oyuncu olarak istemem.

MleytN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öyle diyorsanız, öyledir. Ama 1 yıl boyunca ortak olmak bence her şeyi garantilemiyor. Yani en azından ben öyle gözlemledim zamanında yakınlarımda. Ertelenen açılış tarihi umarım kısa sürede belirlenir. Hatasız sorunsuz olduğunu iddaa ettiğiniz sunucunuzda oynamak isterim. Tabii dediğiniz gibiyse. Yani farmlarken bir anda sunucunun çökmesini bir oyuncu olarak istemem.
açılış ertelendi mi ?

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sunucunun sorunları giderildi. Açılışta herhangi bir sorun yaşamamak için her türlü şeyi test edip açacağız. Çok çok çok az kaldı!