[LORDSURREAL] -> Zirve Daima Hak Edenlerindir! | ÇOK YAKINDA TEKRARDAN SİZLERLE! | Çekemeyenlere İnat!

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk günden saldırılar yiyorsunuz (: yardımcı olabilirim.

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Üslubu keşke düzeltseniz...

Küfür içerir.
137FCD33-2BFC-4C76-82B9-09B89BA6F37E.jpeg
88AEA30B-B13A-4A07-9B77-5F90A383569B.jpeg

Moderatör tarafından düzenlendi:

burhan151

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anlamadığım nokta neden burda farklı dcde farklı insanlarsınız oyuncuları aşağılama dcde bir kız vardı tüm dcdeki yetkililer kıza küfür etti sonra oyuncuya oynama demenızde ılgınc sw olarak iyisiniz ama
"İnsan 7'sinde neyse 70'inde de odur"

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gelin size map vereyim bende çok :))
122582

Moderatör tarafından düzenlendi:

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Üslubu keşke düzeltseniz...
Oyunculara sadece bir oyuncu gözüyle bakmadığımız için genel olarak muhabbetlerimiz içli dışlı olmaktadır. Yani orda edilen bir kısa küfürün aramızda sorun olmayacağını belirtmek isterim. Ayrıca o ss'i aldığın anda senin o yıllardır uğraştığın arkadaş, küfürler savurduğun arkadaş, sunucumuza saldırı yapıyordu. Birazda bunun getirmiş olduğu bir durum ortada.
Anlamadığım nokta neden burda farklı dcde farklı insanlarsınız oyuncuları aşağılama dcde bir kız vardı tüm dcdeki yetkililer kıza küfür etti sonra oyuncuya oynama demenızde ılgınc sw olarak iyisiniz ama
"İnsan 7'sinde neyse 70'inde de odur"
Biz her yerde aynıyız dostum. Hiçbir oyuncumuzu aşağıladığımız yok. Yaklaşık 80 kişi ile sesli odada 2-3 saat muhabbet ettik. O küfür edilen kişi kız değildi, kendisinin erkek olduğunu ortaya çıkardık, sanada kanıtlayabilirim. Bahsettiğin arkadaş sırayla tüm yetkililere sövdü. Lütfen şu olaylara tek taraflı bakmayın rica ediyorum.
Handın map'ini kullanacak kadar düştüyseniz gelin size map vereyim bende çok :))
Ekli dosyayı görüntüle 122582
Bu haritayı yaptıran benim sana atan benim. Gördüğün gibi discordda paylaşanda benim. Madem elinde o kadar harita var, benden yedekleri istemen ironiydi sanırım. :)

burhan151

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
swde bug var spawndaki yaratık mob çağırmayla tepesine biniyosun oyuncuları öldürebiliyosun bu survivaldeki itemlerede yansırsa kötü olur bakın derim

Sahika

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server on numara bizzat oynuyorum Ağaç kırma animasyonu efsane Odun kastıkça kasasınız geliyor.Daha birçok Plugin var server güzel vakit geçirebileceğim güzel server

halilreyiz31

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu harika cidden anlatmama gerek yok. başarılar dilerim Players Server: Lefrict

Tottinho

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Başarılı Bir Sunucu; Tecrübe,Bilgi,Deneyim Vesayre Pluginler Maplar Sizin Yapmanız Dahada Harika Çalıntı Maplarla Sunucu Acmak....

YÖNETİM KADROSU; okadar başarılı bir yönetim kadrosu varki kurucular discord da konuşurkene serverden hiç şüpe duymadım saldırı yediler açılışta arkalarında durduk konuştular güvendik gene arkalarında durduk ve başardılar Saat Şuanda 01:30 araları Online 40 ın Üstünde Saldırılar çözülmüş ve Zevk almaktan bıkmadıgım bir sunucu :D Dört Dörtlük Bir konu tasarımı ve dört dörtlük bir server

BAŞARILAR DİLERİM : Tottinho 2014 / 2019