LorisNW.Keyubu.Com - [1.12/1.14] - /Papağan - Köylü Takas - 130 Adet Yeni Büyüler - Çift Elle Kılıç kullanma - AÇILIŞ 16.10.2019 AKTIF [+70 ONLINE]

wujia

Marangoz
En iyi cevaplar
0
37 Kişiye Dağıtılan Plugin Paketi Bide Paralı Satıyorsunuz İstenlere Atılır. Discord; @Leonidasvaldz#3447

@LavivaSurvival Kurucu Yardımı Var Kanıtlarımda Var Sağlam.

Kurucu Yardımına İnanmayanlar Discord Ekleyebilir Derin Kanıtlarım Var
Discord:
@LeonidasValdz#3447
Trojan muhabbeti ile kendinizi akıllı mı sandınız anlayamadım?

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
güzel güzel güzel

Son düzenleme:

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@wujia laviva resmi olarak plugin paketi paylaşmamıştır yani paket paylaşmadığımıza göre o olaylarlada alakam ve alakamız yoktur.

SUNUCUMUZ SIFIRLANMIŞTIR

Ortaklıkta yaşanılan bazı kavgalar nedeniyle eski ortağım ile ortaklık ilişlerimiz bitmiştir. sunucumuz yeni ortağım ile açılmıştır backupların silinmesi ve bendeki yedeğin biraz eski olması nedeniyle sunucu 5-10 saat geç açılmıştır. açılışta yoğun ilgi nedeniyle tüm oyuncularımıza teşekkür etmek istiyorum.
Evente katılan 200 Oyuncumuzada ayrı ayrı teşekkür ediyorum.​

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Güzel tasarım.Başarılar dilerim.

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@EmircCanKaya teşekkürler servere beklerim.​

ataege196

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
6 yıllık MC hayatımda bu kadar iğrenç sunucu görmedim.Yetkililer takmıyor.1 saat önce sponsorunuz olacak kişi vatanımıza allaha ve alevi değerlerimize küfretti.Benimde arkadaşım vatana sövdüğü için ona küfretti arkadaşım sınırsız mutelenirken sponsor 8 saat mutelendi.Sizin adaletinizi...

Berke_VEVO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu beğendim özellikle spawnı çok beğendim. Onun dışında Rehberlerin tab'da tagının olmaması güzel bir şey değil oyunu bilmiyorsam ve yardım almak istiyorsam tabdan bir yetkili görmem iyi bir şeydir. Onun dışında güzel bir server. İyi yerlere gelmeniz dileğiyle.

122078
122079

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@Berke_VEVO Kusura bakmayın rehber yetki verme sistemi değiştiği için tabı düzeltmeyi bazen unutuyoruz gerekli düzenleme yapılcak yorumun için teşekkürler.​

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
6 yıllık MC hayatımda bu kadar iğrenç sunucu görmedim.Yetkililer takmıyor.1 saat önce sponsorunuz olacak kişi vatanımıza allaha ve alevi değerlerimize küfretti.Benimde arkadaşım vatana sövdüğü için ona küfretti arkadaşım sınırsız mutelenirken sponsor 8 saat mutelendi.Sizin adaletinizi...
@ataege196 öncelikle konuşmalarına dikkat etmelisin ! discorddan kanıtlarıyla bize attığında sana geri dönüş 100% yapılır. (Eğer bunu yapmıyosan gelip bize şu şu sövüyo müte atın dersen ki kanıtsız kimseye müte atmıyoruz bu yüzden ilgisiz diyosan evet ilgisiziz.)forumda bu şekilde bizi ilgisiz olarak göstermen gerçekten yazık yani ne zaman oyunda görsem ve discordda görsem kesin geri dönüş yapıyorum.​

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
neden yazılmış tüm cevaplar 1 mesajlı 20 puanlı kullanıcılara ait anlamış değilim.
hem zaten sunucuyu bu kadarda övmeye gerek yok copy paste yapılmış diğer survival sunucularından farkı yok.
ama yinede emek verilmiş iyi yerlere gelmeniz dileğiyle
@mortas5621 öncelikle yeni hesap açıp yorum yapabilmelerine nie takıldın anlamadım biz yan hesap açıp kendimize kesinlikle yorum atmayız :) başkaları ile karıştırmayın. (isterseniz o hesapları yetkililere söyleyin kontrol etsinler kesinlikle yan hesap olmadığını anlayacaklardır.)

Sunucuyu övmelerine saygı duymalısın birde neresi copy paste anlamadım birçok sistemi biz yaptık bunada diğer sunucular gibi diyosan o sunucuların örnek aldığı sunucu biziz yani yorumu yanlış yerde yapıyosun.​

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Güncel​

Son düzenleme:

LavivaSurvival

En iyi cevaplar
2
Ruh hali