Lotr Irklar: Hobbit Irkı

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0

Hi guys kadim dostlarım bugün Hobbit ve Lord of The Rings de gördüğümüz insancıkları anlatacağım.

Hobbitler sıradan masum sessiz bir halktır.Shire olarak bilinen Batı Eriador da yani tepelerde oyuklarında rahatça yaşarlar.Küçücük boyları yüzünden çoğu ırk onlara buçukluk der ama tabi değişebilir.Fornost'taki Hobbit okçularını saymazsak pekde maceralı bir yaşamları yoktur aslında.Geçimlerini çiftçilik yaparak geçirirler.Ve ayrıca yemek yemekten,hediye vermekten ve bazı günlerde misafirlerini ağırlamaktan çok hoşlanırlar.Övmek gibi olmasın ama Hobbitler hem sözünde dururlar,zekidirler ve çabuk düşünürler.Veee boylarının öyle küçük olduğuna bakmayın dayanıklı bir yapıdadırlar yinede ve yaptıkları işi kesin olarak yapmak isterler ve aslında çalışsalar çok iyi yay ve bıçak kullanabiliyorlar.Maceracı bir kişilikleri vardır aslında mesela Bilbo Baggins nehri geçip ormanlarda Elfleri izlerdi öyle göründüklerine bakmayın yani.

Ve bu koca yürekli buçukluklar bazen hırsız olurlar bazen muhafız olurlar.Ve bana göre çok iyi hırsızlardır.Bilboyla pek anlaşamasakta bilirim aynı kafiledeydik sonuçta :))

HOBBİTLERİN GÖRÜNÜŞÜ (Ben o ayaklarla çin seddinin tamamını bir haftada gezerdim galiba)

Evet kadim dostlar konumuz burda bitiyor teşekkür ederim :) Yorumlarınız benim için çok değerlidir.

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
O kılları sayesinde ayakları kışları sıcak, yazları ise kuraktır.