Lüfte Yardım Yardım Edene Pirm Hesap

fata303030

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Error: Unble to access jarfile craftbukit.jar hatası veriyor craft bukitin adın ısadcie craftbukkit yapdım olmadı bi destek verseniz pirim hesap verecem ve sabit ip li server kuracam modem şifresini hatırlayabilirsem

fata303030

Marangoz
En iyi cevaplar
0
:( bende bukkit kurcam Olmuyor bu hatayı veriyo normalde kurddum needen şimdi kurulmuyır

fata303030

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yaw elimde 5 adet piriöm hesabı olsa bu dedim hata vermesebukkit kurulsa 5 ini de verird,m çünki sabit ip li server kurcam tutulur bence

mineyardım

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim piremium demişsin sanırım bende isterim aslında :D Ama sorunu çözemem. Hiç karşılaşmadım :D ona erişilemiyor diyo

fata303030

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Srunu çözdüm java 64 bit yükledim bnm pc w7 64 bit di ldu yle yapınca şu an srunsuz ynuyrum :)

qoLdStar

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
CraftBukkit Değil tüm sürümleri artık craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar adlandırılır. Sen başlangıç ​​komut dosyası yaparken muhtemelen o isim girdi ve hatta hatırlıyorum olmayabilir.

Ya CB Jarfile, yeni adıyla eşleşmesi, ya da sadece craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar için CB Jarfile yeniden adlandırmak için başlangıç ​​komut dosyası düzenleyin.

Windows kullanıyorsanız dikkat edin. Windows'un varsayılan dosya uzantısı gizlemek, bu nedenle sadece için dosyayı yeniden adlandırmayı deneyin: craftbukkit

Umarım yardımcı olmuşumdur hesabı mesajdan yolla :)