[LÜTFEN BAKINIZ!]HOSTİNG ARIYORUM![KAPANDI]

Siz buldunuz mu?

• Kullanılan toplam oy
    7

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Para yetmiyosa açmıyıcaksın kardeşim ozaman afedersin dandik gibi sunucu olur 1 kişi zor gelir 15tlye düzgün sunucuymuş özel ıpmiş falan alamazsın! Bütçeni 50tl veya 100tl yaparsan istediğin herşeyi yaparsın.

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
GÜNCEL!

Bütçe ne kadar ?
Yukarıya bak düzenledim[DOUBLEPOST=1399735746,1399735507][/DOUBLEPOST]
Para yetmiyosa açmıyıcaksın kardeşim ozaman afedersin dandik gibi sunucu olur 1 kişi zor gelir 15tlye düzgün sunucuymuş özel ıpmiş falan alamazsın! Bütçeni 50tl veya 100tl yaparsan istediğin herşeyi yaparsın.
*kendi kafasına ŞIRAP diye vurur*

BATIHOST VE PEXBILIŞIM ORNEK OLARAK AL!ONLARDA DA NİTRADODAKİ GİBİ IP LER VAR!CIDDEN SAÇMA SAPAN YORUMLAR YAZIYONUZ YA!
HE 2.CISI O 100 TL YI NEREMDEN ÇIKARCAM GERÇEK HAYATTA "MIDAS TOUCH" DIYE BIR OLAY YOK!O SADECE RİVAYET/HAYAAL ÜRÜNÜ!Bİ KONUYU İYİCE OKUYUP YAZIN YA!

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
*play.vnnetwork.com gibi IP verecek
*Ucuz/20 TL ve aşağısı olmalı.

Sen bunu yapmak için ilk önce domain + host almalısın. Buda sana bi 40 lira felan gibime geliyor.
Ucuza 20 TL ve aşagısına kurmayı düşünüyorsan çok bir şey bulamassın. Nitrado ve BatıHost bu hizmetleri iyi verenlerden. Sen diyorsunki Nitradodan alamam. Fakat 20 liraya 1gb en fazla 2gb lık bulursun. Ve play.sunucuismi.com istiyorsun. Sunucu açıcaksanda iyi bir sunucu istiyorsan 50 lira en az harcama yapman lazım. Yada Nitrado'dan al istersen. Fakat söyle bi durum var BatiHost sunucu alan herkese ücretsiz web sitesi + paket + map saglıyor diye biliyorum. Fakat web sitesini acaba sunucuya ip olarak baglarmisin bilemiyecem. Sitesinden yada iletisim adreslerinden iletişime geçebilirsin.
1-Normal (örnk. 24.23.133.:25565) gibi IP verdiklerinde ben onu No-IP sayesinde vn.zapto.org (örnektir) yapabilirim.
2-İyice okuyun ya NITRADO istemiyorum!
3-40 lira aylıksa vermem ama yıllıksa seve seve veririm.
4-domain için 1.nci yazıma bak orada bulabilirsin.
5-host derken?

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zapto.org yapmak o kadar zor degil zaten onu hamachi sunucuda bile yaparsin. Fakat sana gelirler bukkit sunucu der çıkarlar. 20 Liraya iyi bir sunucu kurman çok zor. Ayrıca Nitrado al demiyoruz. Sadece böyle bir para ile o hostingleri öneriyoruz. 40 liraya yıllık bir sunucu bulamassın eger buldun diyelim alma derim çünkü seni dolandırabilirler.
Saol da peki bende 50 TL var ben sence hangisinden alıyım (Nitrado hariç) ?
Yazarsan sevinirim
[HERKESE] : BURASI TOPLU CHAT YERINE BENZEDİ :D .Hem bana Nitradoyu önermenize gerek yok.Ben nitradoyu biliyordum para yetmediğinden alamıyorum (almıyorum değil) .

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

Brooker

OphionTR
En iyi cevaplar
0
play.vnnetwork.com gibi IP alabilmek için, en az 30TL'yi gözden çıkarman lazım. Kaldı ki 20 TL'ye hosting arıyorsun.

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
TOPLAM KAÇ LİRA TUTAR BİR FACTİON SUNUCUSU?LÜTFEN SÖYLEYİN!FACTİON ÇOK TUTUYOSA O ZAMAN HUB SERVER KAÇ TL TUTAR ONUDA YAZIN LÜTFEN!(Hostinglerle beraber yazın örn. Nitrado --TL )

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Punto ve yazı rengini değiştir lütfen nitrado vs. gibi yerleri hiçbir zaman tavsiye etmem gideceksin adam gibi makine kiralıcaksın 4 gb makine 70 tl falan civarı
play.denemcraft.com falan yapmak istiyorsan 22-25 tl alan adı alman lazım hub için diyelim 12 tane oyun olcak 25 gb ram lazım oda 400 tl civarı bu fiyatlardan ucuz gidip makine kiralamaya kalkarsan sen zararlı çıkarsın lagg dan boyuna sunucu çöker senin paran çöpe gider

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
PedroBilisim Veya AxiTR :D::D:DD::D [Şaka] Öneririm Pedro Çok Güzel Kanıt Olarak Makina Kalitesi ve Hız sonucu Verebilirim...

Pedro fiyatlar:

MINECRAFT SERVER FIYATLARI :
10 KISILIK SERVER = 10 TL
20 KISILIK SERVER = 15 TL
30 KISILIK SERVER = 20 TL
40 KISILIK SERVER = 25 TL
50 KISILIK SERVER = 30 TL
60 KISILIK SERVER = 35 TL
70 KISILIK SERVER = 40 TL
80 KISILIK SERVER = 45 TL
90 KISILIK SERVER = 50 TL
100 KISILIK SERVER = 55 TL

Not: Yazın Pahalı Olacak.

Dipnot: Çok Pahalı İse Git VIPlere Zam Yap amerika :D:D:D:

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
PedroBilisim Veya AxiTR :D::D:DD::D [Şaka] Öneririm Pedro Çok Güzel Kanıt Olarak Makina Kalitesi ve Hız sonucu Verebilirim...

Pedro fiyatlar:

MINECRAFT SERVER FIYATLARI :
10 KISILIK SERVER = 10 TL
20 KISILIK SERVER = 15 TL
30 KISILIK SERVER = 20 TL
40 KISILIK SERVER = 25 TL
50 KISILIK SERVER = 30 TL
60 KISILIK SERVER = 35 TL
70 KISILIK SERVER = 40 TL
80 KISILIK SERVER = 45 TL
90 KISILIK SERVER = 50 TL
100 KISILIK SERVER = 55 TL

Not: Yazın Pahalı Olacak.

Dipnot: Çok Pahalı İse Git VIPlere Zam Yap amerika :D:D:D:
Bilişimden sunucu kurup çok ilerleyemezsin hep bi engel çıkar bungeecord kurulmaz spigot kurulmaz anca tek sunucu

ErenKanat03

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mimarim iyi hazırdan haritalar var ve ikinci ıolarak parayı gözden çıkaramam çünkü elimde sadece 50 Tl var ve her ay ödeyevceğimi düşün.Toplam 200 falan eder.
Başka Şeyler de yapabilirim ama bi iznim olsa...
Artık izne gerk kalmadı.Yukarıya yazdım ve o sorumu cevaplarsanız seviniceğim
Konunun adresi değişmesi gerekiyorsa değiştirebilirsiniz.