Lütfen biz kullanıcıları düşün LÜTFEN!

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aslında bu konuyu açmak istemiyordum ama gerçekten bu forum çok hoşuma gidiyor ve kitlesini de seviyorum ama şu aşırı fazla ve insanı rahatsız eden sabit reklamlar çok can sıkıcı, durum olarak da paylaştım ama belki bir yetkili görür diye buraya konu açmak istedim umarım konum silinmez de bir yetkili ilgilenir, gerçekten reklam engelleyici eklentileri kaldırıp girelim, yeter ki şu sitenin orasını burasını taşıran reklamları kaldırın.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
reklam engelleyici kullan

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Aslında bu konuyu açmak istemiyordum ama gerçekten bu forum çok hoşuma gidiyor ve kitlesini de seviyorum ama şu aşırı fazla ve insanı rahatsız eden sabit reklamlar çok can sıkıcı, durum olarak da paylaştım ama belki bir yetkili görür diye buraya konu açmak istedim umarım konum silinmez de bir yetkili ilgilenir, gerçekten reklam engelleyici eklentileri kaldırıp girelim, yeter ki şu sitenin orasını burasını taşıran reklamları kaldırın.

Reklamlar para kazandırıyor, adamlar taş mı yesin? Bu reklamlar her sitede mevcut, burada kaldırsalar(ki öyle bir şey olmaz) başka bir sitede reklamlar tekrar karşına gelecek. Çok mevzu edilecek bir konu olduğunu düşünmüyorum.

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
reklam engelleyici kullan

Reklamlar para kazandırıyor, adamlar taş mı yesin? Bu reklamlar her sitede mevcut, burada kaldırsalar(ki öyle bir şey olmaz) başka bir sitede reklamlar tekrar karşına gelecek. Çok mevzu edilecek bir konu olduğunu düşünmüyorum.

Arkadaşlar ben normal reklamları demiyorum şu sayfanın yanında duran reklamları diyorum biraz konuyu okuyarak cevap verin lütfen, tamam reklam engelleyicisini kaldırıp siteye gireriz ama gerçekten şu yanlarda duran reklamlar çok abartı ve kullanıcıyı gerçekten sinir ediyor.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Reklam engelleyicisi onları engellemiyor mu? Engelliyor ise problem yoktur, blocker kullanarak devam edin. Ayrıca bu konunun aynısından yüzlerce bulabilirsin, yeni konu açmak yerine o konulara ya da destek ekibine sorununu dile getirebilirsin.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Adguard kullanıyorum hiçbir sitede reklam yok rahat. Daha da reklam var dersen senin bilgisayarında sorun vardır. Bir ara virüsten dolayı siteyle alakasız reklamlar çıkıyordu ve engellenmiyordu.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, size uygun olan çözümü söylemeden önce bir not söylemek istiyorum.
127601
Büyük ihtimalle forum gamer sitesi reklamlardan para kazanarak bu forumun süresini uzatmak ve bizlere hizmet verdirmeyi sürdürmeyi düşünüyor, ayrıca. Eğer bu reklamlar hiç olmasa idi büyük ihtimal bu forum açıldıktan belirli süre sonra kapanırdı ama çok sinir edici ve malware bulaştıran reklamlar varsa bunun için bir anti virüs programı veya adblocker ad-block tarzı eklentiler kullanmanı tavsiye ediyorum.

127602

Chrome Tarayıcısı için ad-block -> Chrome
Mozilla tarayıcısı için ad-block -> Mozilla
Operanın dahili reklam engelleyicisi mevcut fakat ekstra istersen -> Opera
Maxthon tarayıcısı için ad-block -> Maxthon
Ad-Block'un kendi sitesi -> Orjinal Sitesi

INSPECTOR Leader
TyGuardian

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
TyGuardian tamam anladım bir eleştirmensiniz ve bu konuyu da eleştiriyorsunuz lakin biraz okuyup eleştirseniz daha iyi olabilir akılınıza gelini yazmak yerine, ben ne diyorum sayfanın yanların da olan reklamlar kaldırılsa güzel olur ben zaten adblocku kapatmaya razıyım, ayrıca forum gamer bu günlere şu yanda duran reklamlar sayesinde değil kullanıcı dostu ve yerinde reklamlar vererek geldi, ayrıca hiçbir ad-block bu reklamları engellemez forum gamer kendi koymuş o reklamları.

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adguard kullanıyorum hiçbir sitede reklam yok rahat. Daha da reklam var dersen senin bilgisayarında sorun vardır. Bir ara virüsten dolayı siteyle alakasız reklamlar çıkıyordu ve engellenmiyordu.
Reklam engelleyicisi onları engellemiyor mu? Engelliyor ise problem yoktur, blocker kullanarak devam edin. Ayrıca bu konunun aynısından yüzlerce bulabilirsin, yeni konu açmak yerine o konulara ya da destek ekibine sorununu dile getirebilirsin.
lütfen konuyu ve yazdığım cevapları düzgün okuyup cevap verin akılınıza gelen ilk şeyi yazmak yerine düşünerek cevap verin.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
TyGuardian tamam anladım bir eleştirmensiniz ve bu konuyu da eleştiriyorsunuz lakin biraz okuyup eleştirseniz daha iyi olabilir akılınıza gelini yazmak yerine, ben ne diyorum sayfanın yanların da olan reklamlar kaldırılsa güzel olur ben zaten adblocku kapatmaya razıyım, ayrıca forum gamer bu günlere şu yanda duran reklamlar sayesinde değil kullanıcı dostu ve yerinde reklamlar vererek geldi, ayrıca hiçbir ad-block bu reklamları engellemez forum gamer kendi koymuş o reklamları.
: D ?

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
lütfen konuyu ve yazdığım cevapları düzgün okuyup cevap verin akılınıza gelen ilk şeyi yazmak yerine düşünerek cevap verin.
Dediğini anladım galiba iletişimsizlik var.
Eğer o reklamlardan kurtulmak istiyorsan adblocking programları belirli reklamları kaldırabiliyor. Benim kullandığımda (forumda kapalı) reklama sağ tıklayınca “ögeyi kaldır” diye bir yazı çıkıyor. Buna tıklayınca o reklam kalkmış oluyor mesela.

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tıpkı sitenin başında olan reklamlar gibi biraz bilgi lütfen.

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dediğini anladım galiba iletişimsizlik var.
Eğer o reklamlardan kurtulmak istiyorsan adblocking programları belirli reklamları kaldırabiliyor. Benim kullandığımda (forumda kapalı) reklama sağ tıklayınca “ögeyi kaldır” diye bir yazı çıkıyor. Buna tıklayınca o reklam kalkmış oluyor mesela.
sabit reklam bunlar adsense reklamı vb. değil sitenin üstün de ki reklamlar gibi.