Lütfen biz kullanıcıları düşün LÜTFEN!

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dediğini anladım galiba iletişimsizlik var.
Eğer o reklamlardan kurtulmak istiyorsan adblocking programları belirli reklamları kaldırabiliyor. Benim kullandığımda (forumda kapalı) reklama sağ tıklayınca “ögeyi kaldır” diye bir yazı çıkıyor. Buna tıklayınca o reklam kalkmış oluyor mesela.
ayrıca dediğin eklenti bende var benim anlatmak istediğim şey reklamlar çok abartı ve onun yerine güzel ve abartı olmayan reklamlar koyulsa zaten ben ad-blocku her zaman kaldırırım.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11

127635

hı? forumda reklammı var?

Ekli dosyalar

• 1563704171210.png
    1563704171210.png
    172.2 KB · Görüntüleme: 230

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Beyler adam reklamdan şikayetçi değil, tasarım olarak şikayetçi. Siz de reklamı kaldırmaktan bahsetmişsiniz.
Bu konuda haklı. Çünkü tasarımsal açıdan güzel durmuyor ve ekrana sığmıyor. Bir adım daha küçültünce sığabiliyor ancak. Fakat bunu geçtim bir de daha güzel bir şekilde reklam tasarımı yapılabilirdi. Fakat beni pek etkilemiyor.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Beyler adam reklamdan şikayetçi değil, tasarım olarak şikayetçi. Siz de reklamı kaldırmaktan bahsetmişsiniz.
Bu konuda haklı. Çünkü tasarımsal açıdan güzel durmuyor ve ekrana sığmıyor. Bir adım daha küçültünce sığabiliyor ancak. Fakat bunu geçtim bir de daha güzel bir şekilde reklam tasarımı yapılabilirdi. Fakat beni pek etkilemiyor.

Ozaman reklamın sahibiyle görüşülmeli sonuç olarak verilen reklamların tasarımı forum gameri alakadar etmez. Eğer tasarımını beğenmiyorsa kaldırabilir?

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Ozaman reklamın sahibiyle görüşülmeli sonuç olarak verilen reklamların tasarımı forum gameri alakadar etmez. Eğer tasarımını beğenmiyorsa kaldırabilir?
Reklamın tasarımı güzel. Fakat durduğu yer iyi değil. Mesela yanlara koyulmuş. Benim ekranda tam gözükmüyor ve yukarı ile çakışıyor.

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sonunda konuyu okuyup anlayan biri geldi.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Reklamın tasarımı güzel. Fakat durduğu yer iyi değil. Mesela yanlara koyulmuş. Benim ekranda tam gözükmüyor ve yukarı ile çakışıyor.
sonunda konuyu okuyup anlayan biri geldi.
Yukarıdaki heyecanlı arkadaşa 4-5 kez geri cevap yazmış olmanız bile bence büyük bir sabır gerektiriyor. Anlamak istemeyene bir şey anlatmaya çalışmanız bence gülünç. Konuya daha zeki birisi geldiği zaman ona cevap vermenizi öneririm. Mesela ben anlatamayacağımı fark ettiğim zaman yorumumu sildim ve daha zeki insanların konuya girmesini bekliyorum.

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Dediğim gibi konuyu dikkatli okumak lazım. Yoksa böyle hatalar oluşabiliyor. :)

Enoxys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yukarıdaki heyecanlı arkadaşa 4-5 kez geri cevap yazmış olmanız bile bence büyük bir sabır gerektiriyor. Anlamak istemeyene bir şey anlatmaya çalışmanız bence gülünç. Konuya daha zeki birisi geldiği zaman ona cevap vermenizi öneririm. Mesela ben anlatamayacağımı fark ettiğim zaman yorumumu sildim ve daha zeki insanların konuya girmesini bekliyorum.
Aynen öyle, hiç kimse anlamak istemiyor hiç kimse konuyu okuyup cevap vermiyor. Bir tek sen ve Mucosoft adlı arkadaş anladı demek istediğimi.