Lütfen Yardım Edin Korkuyorum :(

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar World of Keralis adlı bir mapı geziyordum alışveriş merkezi vardı orda creeper arms diye biyere girmiştim hedef tahtası vardı okumu almıştım ve aniden kuheauvgggg gibisinden tuhaf sesler duymaya başladım ve oyunu kapattım herobrinedan korkuyorum o değildir değil mi ? :cry:

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Cocuk Olmayin Yeter Artik Abarttiniz
kendi adına konuş sen zaten benim yerimde ol minecraftı çok seviyodum ama herobrine'ı öğrendikten sonra her şey değişti benim için. artık kendim binalar yapmıyorum. hep indirdiğim mapleri geziyorum o kadar. :cry:

050astalyan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kendi adına konuş sen zaten benim yerimde ol minecraftı çok seviyodum ama herobrine'ı öğrendikten sonra her şey değişti benim için. artık kendim binalar yapmıyorum. hep indirdiğim mapleri geziyorum o kadar. :cry:

1 yildir minecraft oynuyorum mod yukledemeden herobrineyi hic gormedim modsuz oynayan birisinin videosunda herobrineyi hic gordunmu yalan bunlar mod yuklemeden kimse gormez !

NinJaXBoY00

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2-3 yildir oynarim, o Duyduğun "kaugvv" Sesi Bir Zombiden geliyor,Sanırım yaşın 6-7-8 bir şey , Korkman normal.Oranın yakınlarında bir yada birkaç zombi olmalı,İnanmıyosan test edebilirsin,6x6 bi küp yap içi boş
içine zombielr koy karanlık olsun o sesler yine gelecektir,Olmassa Söyle !

xWaysGamingx

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok uzadı bu Herobrine meselesi 1-2 yıldır oynuyorum ve artık bu kadarı da fazla:mad: .Herobrine bu versiyonlarda yoktur geçmiş versiyonlarda bulunmuştur.:bored:Bu konu ile bilgi için forumda daha önce yazılanları okuyabilirsin.

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2-3 yildir oynarim, o Duyduğun "kaugvv" Sesi Bir Zombiden geliyor,Sanırım yaşın 6-7-8 bir şey , Korkman normal.Oranın yakınlarında bir yada birkaç zombi olmalı,İnanmıyosan test edebilirsin,6x6 bi küp yap içi boş
içine zombielr koy karanlık olsun o sesler yine gelecektir,Olmassa Söyle !
peaceful'da oynuyodum ve yaşım 12 ! :D

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok uzadı bu Herobrine meselesi 1-2 yıldır oynuyorum ve artık bu kadarı da fazla:mad: .Herobrine bu versiyonlarda yoktur geçmiş versiyonlarda bulunmuştur.:bored:Bu konu ile bilgi için forumda daha önce yazılanları okuyabilirsin.
beni de sıktı ama korku gitmiyodu içimden ne kadar inanmaya çalışsam da var olmadığına...ama artık pek korkmuyorum. yardımlarınız için sağolun.

NinJaXBoY00

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır eski versiyonlardada yoktur,Bu Sadece Notch'un Başarısını kıskannaların yaptığı bi montaj,hadi diyelimki montaj deil(kesinlikle montaj ama hiçbir zaman yoktu ) Herobrine ekrandan çıkıp sizi hammı yapıcak bundanmı korkuyorsunuz ?

BrownCheel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Korkmana gerek yok arkadaşım. bir şey yapmaz sen sataşmazsan.

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Korkmanı gerektiricek bir durum olduğunu düşünmüyorum.Ve söylendiği gibi herobrine bir bugtu.Kısa sürede kaldırıldı.Ve şu an sadece modu var.Ve sesler minecraft'In büyük bir parçasıdır.Orada zombiler ve creeperlar yoğun olduğundan böyle sesler çıkabilir.Umarım yardımcı olmuşumdur.

alpersiz

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaş Bir Oyundan Korkma Duygusu Nedir Ben Fearı Bitirdim korkmadim Minecraftın nesinden korkuyonuz :D

minecraftbağımlısı

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tek kişilikte oynuodum oyundan cıktım girdiğimde evim dolu tuzak :( artık tek kişilikte oynamıyorum sadece çok oyuncu :((((benimki alpha...

Craftter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak herobrine dene kormakla steve den kormak aynı sey sadece biri beyaz gözlü..Zaten o herobrine deildir endermandır..Ayrıca oyunda herobrine yok sadece modda var bence bu korkunu yen...