Yardım lütfen yardım edin

ziyadxan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba akradaşlar böyle bir konu var ben hub sunucu kurdum amma bazı sıkıntılarım var yardım ederseniz sevinirim
1 grub plugininde sıkıntım var.yani benim hub serverdime 2 tane oyun olucak şimdilik skyblock ve factions
ben boyle bir şey istiyorum ki oyun içi veya consoldan grub verince tüm sunucularda o gruba geçsin
misal: skyblockdayken ahmet adlı oyuncuya vip verdim verdiğim vip tüm sunucularda geçerli olsun yani tek skyblockda verdikde otomotik hepsinde olsun skyblock<faction ve lobide
2 tab plugini istiyorum amma büyle bir şey olsun lobide olunca tüm sunucuda olan oyuncu rakamını göstersin ve bide lobide olan oyuncu isimlerini ama skyblock a geçince ise ancak skyblock da olanları gostersin
3 bungeecord a bazı plugin ekledim .istiyorum ki ekledigim pluginleri ancak perm verdigim kişiler kullansın oyuncular diyil
bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim
Teşekkürler

vagrainn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Global vip için pixelvip eklentisini kullanabilirsin

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Merhabalar,

PermissionsEx tavsiye etmiyoruz. Eklenti sunucular ile uyumsuzluk barındırıyor birçok bug mevcut. Luckperms kullanmanı tavsiye ederim. Luckperms diğer permissons eklentilerine göre çok daha iyi bir eklentidir. Verdiğin yetkinin tüm dünyalarda geçerli olması için:

Kod:
lp user [Oyuncu] parent addtemp VIP

ziyadxan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi beni anlamadın sen demek istədiyin şu misal için lobide iken birisine vip,mvp,rehber veya başka rank verdikde tüm serverde verilsin ama tüm serverdeki rankların yetkileri farklı olucak misal için.
Skyblock da fly permi var ama factionsda yok o yüzden böyle istiyorum yani diyelim ki her serverde grupmanager var her serverinde kendine göre permleri var demek istediyim şu herhangi serverde vip ve başka ranka adam geçirdikde tüm serverde geçmiş olsun

ziyadxan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim serverin bungeecord server
1 ana makine bungeecord
2 çakmalobi
3 lobi
4 skyblock
5 factions
Oyun içi veya control den o konturu yazınca tüm serverlerde olsun
Misal bende ranklar şunlar vip, premium,legend
Herhangi oyuncuyu vip yapınca 1 komutla tüm serverde rankı değişsin ama tüm serverlerde ki rankların permleri farklı