LufianTR - 1.8+ > Doyasıya MACERA, Doyasıya EĞLENCE! İddialıyız, bekleriz < -[Play.LTSurvival.Net]-

Sunucu hangi sürümle açılsın?

• 1.8+ - 1.9+ - 1.10+ - 1.11+

Kullanılan: 13 48.1%
  • 1.7+ - 1.8+

Kullanılan: 11 40.7%
  • 1.8+

Kullanılan: 3 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    27

Deadzombiesplat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 Mbit değil 1Gbit veya 1Gbps olacaktı o :)
Ayrıca survival da rütbe sistemi bana biraz saçma geliyor Factions'a benziyor.
Onun dışında konudaki yazım hatalarını düzeltirseniz iyi olur.
Sunucuya puanım 6/10 başarılar...

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Böyle devrim olmaz, böyle iddada bulunulmaz. Lütfen konunuzun düzenine ve sunucunuzun kalitesine göre reklam konusu açın bence :) Başarılar plaformda.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir BlazerdMMO felsefesi " ÇÖP ".

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düşünceleriniz de haklısınız biz de konulara öyle yorumlar atıyoruz fakat bizi diğer sunuculardan ayıran DÜRÜSTLÜĞÜMÜZ, KALİTEMİZ, ADALETİMİZ.
Herkes dünyanın en iyisi olarak başlamadı, sunucumuz açılınca farkımızı göreceksiniz, iyi forumlar.
Oy kullanmayı unutmayın!

Merhaba, oy kullanarak belirtir misiniz?

Güncelleme v1.0
Konu'ya "Sunucu Özellikleri" bölümü eklendi!
"Sistemlerimiz" bölümü güncellendi!
"İletişim" bölümüne "İnstagram" iletişim adresi eklendi!

Hayırlı iftarlar...
Şimdi hocam şöyle söyliyim size ben hiçbir sunucuda devrim niteliğinde bir şey görmedim zaten devrim dediğiniz şeyi yapan sunucular bugün gördüğümüz büyük sunuculardır. Çoğu Kişi onları feyz alır ve onlarla aynı şeyleri yapmaya çalışır. Kalite adalet ve dürüstlük. Kalite dediğiniz şeyi açıklayın. kendi fiziksel sunucunuz var da diğer sunucular dandik mi ya da özel tasarım bir işlemciye ram e anakarta mı sahipsiniz hayır. Pluginleriniz de zaten aynı. Adalet ve Dürüstlük konusuna gelirsek te 2 konu da görecelidir. Sana ya da bana göre değişebilir. Tamamen Ahlaki değerlerinle alakalıdır. Ancak bunu uygulamada gösterebilirsin. Bizde siz uygularken görürüz.

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.8'in ayrı oylaması varken 1.8+ ile 1.9+ nasıl aynı oylamada?

Konuyu okumadan kopyala yapıştır yapmışsınız. Bari okuyun da birbirine uymayan yerleri düzeltin. Ayıp yani.

Devrimden çok eksik görüyorum. Ve nasıl en kaliteli biziz diyebiliyorsunuz? Ne bu özgüven? Milleti kandırmaya ne hakkınız var? Göz boyamadır bu.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Konuyu okumadan kopyala yapıştır yapmışsınız. Bari okuyun da birbirine uymayan yerleri düzeltin. Ayıp yani.

Devrimden çok eksik görüyorum. Ve nasıl en kaliteli biziz diyebiliyorsunuz? Ne bu özgüven? Milleti kandırmaya ne hakkınız var? Göz boyamadır bu.
O Kadar Dikkatli İncelemesem de Katıldığım Noktalar var. Sunucunuz 1.8.8 ya da 1.8.x ise ViaVersion Plugini ile bunu 1.8 1.11.2 destekli yapabilirsiniz ama 1.8 1.9 a özel bir bukkit ya da spigot versiyonu yoktur.

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Göz boyama mı yoksa milleti kandırma mı? Sunucumuz açılınca görürsün.
Oylama seçenekleri şu şekildedir;
1.8+ sadece
1.8+ 1.9+ 1.10+ 1.11+ 4 sürüm (Viaversion ile sağlanır)
ya da 1.7+ ve 1.8+ mı olduğuna karar veriliyor. Lütfen düşünerek, mantıklı bir yorum yapınız.
Hangi konudan kopyala yapıştır yapmışız? Bunu ortaya atıyorsanız kanıtlamak zorundasınız,
aksi halde ceza alabilirsiniz! İyi forumlar... @AdexTR

O Kadar Dikkatli İncelemesem de Katıldığım Noktalar var. Sunucunuz 1.8.8 ya da 1.8.x ise ViaVersion Plugini ile bunu 1.8 1.11.2 destekli yapabilirsiniz ama 1.8 1.9 a özel bir bukkit ya da spigot versiyonu yoktur.
Ya zaten ben 1.8+ ve 1.9+ seçeneği sunmadım ki, Viaversion eklentisi ile tüm yeni sürümleri kapsayacaktım. Boş insanın attığı boş bir yoruma takılmayın, arkadaş incelememiş baltalamaya gelmiş.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Göz boyama mı yoksa milleti kandırma mı? Sunucumuz açılınca görürsün.
Oylama seçenekleri şu şekildedir;
1.8+ sadece
1.8+ 1.9+ 1.10+ 1.11+ 4 sürüm (Viaversion ile sağlanır)
ya da 1.7+ ve 1.8+ mı olduğuna karar veriliyor. Lütfen düşünerek, mantıklı bir yorum yapınız.
Hangi konudan kopyala yapıştır yapmışız? Bunu ortaya atıyorsanız kanıtlamak zorundasınız,
aksi halde ceza alabilirsiniz! İyi forumlar... @AdexTR

Ya zaten ben 1.8+ ve 1.9+ seçeneği sunmadım ki, Viaversion eklentisi ile tüm yeni sürümleri kapsayacaktım. Boş insanın attığı boş bir yoruma takılmayın, arkadaş incelememiş baltalamaya gelmiş.
Şöyle söyliyim hocam 1.7 1.8 desteği sunmamalısınız yani çoğu plugin zaten 1.8 ve üstünü destekler minimum 1.8 olmalı

trkhcgl1717

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 Mbit değil 1Gbit veya 1Gbps olacaktı o :)
Ayrıca survival da rütbe sistemi bana biraz saçma geliyor Factions'a benziyor.
Onun dışında konudaki yazım hatalarını düzeltirseniz iyi olur.
Sunucuya puanım 6/10 başarılar...
Yorumun için teşekkürler, hostumuzun verdiği bilgiler o şekilde.
Yanlış bilgi vermek istemedim bende.
Rütbe sistemi aslında düşünürseniz mantıklıdır.
Oyuncular sadece gelişip set yapıp ws atarsa sunucu sıkıcı olur.
Belli amaçlara ve belli bi' paraya tabi tutularak getirdik rütbe sistemini.
Konumuzda yazım hatası göremedim, belirtirseniz minnettar kalırım.
Değerlendirmen için teşekkürler...

Şöyle söyliyim hocam 1.7 1.8 desteği sunmamalısınız yani çoğu plugin zaten 1.8 ve üstünü destekler minimum 1.8 olmalı
Zaten o yüzden oylamaya sadece 1.8+ seçeneğini de sunduk...

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumun için teşekkürler, hostumuzun verdiği bilgiler o şekilde.
Yanlış bilgi vermek istemedim bende.
Rütbe sistemi aslında düşünürseniz mantıklıdır.
Oyuncular sadece gelişip set yapıp ws atarsa sunucu sıkıcı olur.
Belli amaçlara ve belli bi' paraya tabi tutularak getirdik rütbe sistemini.
Konumuzda yazım hatası göremedim, belirtirseniz minnettar kalırım.
Değerlendirmen için teşekkürler...

Zaten o yüzden oylamaya sadece 1.8+ seçeneğini de sunduk...
Ayrıca şunu da söylemek istiyorum. Survival sunucusu için mutlaka Görev Sistemi ve Günlük Hediye gibi bir şey de ekleyin. Oyuncuları sunucunuza bağlar...

bizbizetr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Öncelikle En İyisi Biziz Diyerek Çok Saçma Bir Başlık Koymuşsunuz Ben Hiçbirşey Göremiyorum , Başkalarının Sunucusuna Gelmeden
"Yenilik Yok , Sunucu Kalitesiz" Gibi Yorumlar Atıyorsunuz , Yapacağınız Sunucu Bu İse Bende Hiçbir Yenilik Göremiyorum Sunucunuzda Üsttelik 4GB Ram İle Nereye Kadar Devam Edebileceksiniz ?

Ben Yine Sizin Gibi Egolu Ve Kaba Yorumlardan Uzak Bir Şekilde Serverinizde Başarılar Diliyorum..

Yahya61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkesin yaptığı aynı hareketler belirli her önüne gelen bu forum'da başlık olarak biz iddalıyız yazıyor. İşin komik tarafı da şu diğer sunuculardaki reklam paylaşımlarına ve sadeliğe bakın sizi oyuncularınız oldukları gibi sevsinler doldurduklarınız ile değil... İyi kazmalar dilerim (z).

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne kadar iddialısınız ve ne kadar kalitelisiniz bunu sunucunuz aktif olduğunda göreceğiz, başarılar dilerim.
Sunucunuz en kısa sürede açılsında, girip düşüncelerimizi paylaşalım. Buradan böyle iki, üç resime bakmak ile olmuyor.
Biz türümüzün en kaliteli sunucusu olma yolunda iddalıyız. Sunucumuz cumartesi günü aktif, gelip ciddi ciddi baltalamadan yorumunuzu yaparsınız. İyi günler.

Herkesin yaptığı aynı hareketler belirli her önüne gelen bu forum'da başlık olarak biz iddalıyız yazıyor. İşin komik tarafı da şu diğer sunuculardaki reklam paylaşımlarına ve sadeliğe bakın sizi oyuncularınız oldukları gibi sevsinler doldurduklarınız ile değil... İyi kazmalar dilerim (z).
Hangi sunucuda reklam yapmışız biz? Biz reklam yapmayız ve yaptırmayız. Kimsenin emeklerinde gözümüz yok, bizim oyuncumuz bizlere yeter.