『M』『r』『F』『a』『m』『i』『l』『y』 Full Pvp - Faction Wars Server - 176.31.228.138:1905

DeepNeroxn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya kaç yaşındasın ilk olarak "Kardeşim" kelimesini orda mecazen kullandım . Sonra 9999 neden kandırmaya yönelik olsun istediğimiz kadar yaparız oyuncu limitini 9999 yaptık diye dolmak zorundamı diyorum sana . İsteyen girir isteyen girmez . Kandırmakla alakası yok azcık bi eğitim görmüş kişi onun sadece limit olduğunu anlar sanki 9999 oyuncu var diye gösteriyomuş gibi davranıyosunuz .

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bak Arkadaşım.9999 kişinin giremeyeceği bir serverı 9999 kişi yapmak suçtur.Bunu Anla.

DeepNeroxn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bak Arkadaşım.9999 kişinin giremeyeceği bir serverı 9999 kişi yapmak suçtur.Bunu Anla.
Ya kardeşim bir şey söyliyicem . 9999 kişi girmezse girmesin ama bunu yapmak suç değil . Sizin mantığınız ile 50 Kişilik serverde 5 kişi varsa o zaman onlarınkiside suça giriyor . O 9999 kişiyi düzelticez bu gün . Yani bu konuda tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum artık .

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bak arkadaşım.50 kişilik servere 5 kişi girebilir.Ama 3 gb'lık vps ya da vds bir servera 9999 kişi giremez.Bunu anla.

DeepNeroxn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bak arkadaşım.50 kişilik servere 5 kişi girebilir.Ama 3 gb'lık vps ya da vds bir servera 9999 kişi giremez.Bunu anla.
Ya girmezse girmesin . Ama yapmakta özgürün bu bi suç değil . Server bu gün limiti indirilecek sırf şu tatsız tartışma bitsin diye .[DOUBLEPOST=1380378237,1380359060][/DOUBLEPOST]Güncel !

Philotheos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Canım ya Kıyamam. Hala aldırılma şansın var. Günümüzün teknolojisi çok gelişmiş.
Hazır Harita + Hazır Plugin + Saçma Yönetim Biçimi.
+8 abiler diye yanlışlıkla söylemiş arkadaş. 8 - 14 yaş arası olucaktı o.
Bayılıyorum burada yaşımı sormanıza skype istemenize. Hasta oluyorum size.

Philotheos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Özelimden skype iste orda konuşalım seninle. Kuyruk acını bi bize anlat.

Philotheos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teamspeak kullanmıyorum ne olucak şimdi.
Kendini kanıtlamak istiyosan buyur gel skypede ağırlayalım seni.

theokn21

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sw de lag yoktur bizzat ben gittim ordayım çok iyi sw 0 lag (lag diyen kişilerin ya bilgisayarı kötüdür yada sw yi kötülemek amaçlıdır öyle kişilere inanmayın sw de gerçekten lag yok oynuyorum çok güzel bi server)

ALWAYSPROx

LordUnicornn

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tek kelime söylüyorum (axitr) +8 yaşlarındaki abileri kandırıp 0 lag diyip sınırsız ram diyip hazir map plugin ile kandırıp server satip kar kazanan bir (kaçak) firmadır.
Tamamen Haklısın.[DOUBLEPOST=1381665219,1381665093][/DOUBLEPOST]EDİT:Server 0 Lagmış cidden +1