Macro Survival 1.7.2 / Yepyeni 0 SUNUCU! / IP:MacroCraft.nitrado.net / Açılış Tarihi : 21.08.2014

SafaAltugTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D Nerdeyse Çoğu Survival Serverların Plugin Paketi Benimki
Cubku Hatasız Yenilikçi Yeni Versionlar Turkce
Pmmedya Kalitesi

AdaletTim99

Marangoz
En iyi cevaplar
0
cenkaykaç ın swsi işte böle olur beyler alın bakın rehberler hep aglıyorlar bu rehber sabahtan beri kesiliyor seti gidiyor hile diyor ban atttırıyor bi rehbere ban yetkisi vermişler işte abiler sw açarsa rehberlerde ve viplerde fly var her şey var

Hasanmasii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gereksizz yere ban SAKIN GELMEYYİN SERVERE ADMİNLER GEREKSİZ YYERE BANLIYO 9 YIL MUTE NEDİR ARKADAŞLAR SAKIN GELMEYİNN[DOUBLEPOST=1408874645,1408874521][/DOUBLEPOST]SAKIN GELMEYİN ARKADAŞLAR ADMİN GEREKSİZ YERE BANLIYOR OYUNCULARLA İLGİLENMİYO... SERVERDE ANTİ X-RAY YOK HERKES DİA SETLİ SERVER BAYA KÖTÜ BİLGİNİZE...

AdaletTim99

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Cenkaykaçın kurdugu sw böle olur abiler sw kurarsa skypede gördük yaşı 8 ve vip satmak amacıyla kuruyor arkadaslarına kıyak geçiyor her şey yapıyor bazende biri swsinde vip verirse ona swsinde herşeyi veriyor

AdaletTim99

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben cenk i tanırım ve yaşı 8 degil 6 :D cenk 5 para etmez adamın teki hileci bugcu ve parayla vip alıp millete ban attırır emeklerinin götürür milletin onun swsinden hayır gelmez oynamakla yanlıs yapmısınız şimdiden uyardınız için sagol digerleri kurtulcak sayenizde ve sakın ama sakına bu cenk e güvenmeyin para için satar herkezi ailesini bile
Hll kardeşim bu adamı ne iyi anlattın .D

cenkaykaç

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cenkaykaç ın swsi işte böle olur beyler alın bakın rehberler hep aglıyorlar bu rehber sabahtan beri kesiliyor seti gidiyor hile diyor ban atttırıyor bi rehbere ban yetkisi vermişler işte abiler sw açarsa rehberlerde ve viplerde fly var her şey var

kardeşim gereksizyere mute atmış ama kaldırdım okanın rehberligini alım suç benim değil okanın server güncel +++[DOUBLEPOST=1408886207,1408886150][/DOUBLEPOST]
Ben cenk i tanırım ve yaşı 8 degil 6 :D cenk 5 para etmez adamın teki hileci bugcu ve parayla vip alıp millete ban attırır emeklerinin götürür milletin onun swsinden hayır gelmez oynamakla yanlıs yapmısınız şimdiden uyardınız için sagol digerleri kurtulcak sayenizde ve sakın ama sakına bu cenk e güvenmeyin para için satar herkezi ailesini bile
Ben senmiyim YunusEmre27 Beni kendinle karıştırma !

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen kaç para ediyosun

cenkaykaç

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Güncel ++++[DOUBLEPOST=1408898856,1408890722][/DOUBLEPOST]Güncel ++++