Magaza Sistemi Tanıtım | Kredi & Puan & Para | Magaza ! Skript

Konu Geliştirilmeli İse 1 ve 2'y 3'ü Cevaplandirin Skript ile ise 4 ve sonrasini cevaplandirin !

• Kullanılan toplam oy
    36

MrGorkemEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkeze Merhaba Arkadaşlar
Bugun Sizlere Yaptiğim Kredi & Puan & Oyun Para Mağaza' Skripttini Taniticağim Öncellikle Komutlara Geçelim !
Bu Alıntıdır Fazla Uğraşmak istemedim Yoksa Kendim Başka Yapacaktim Ama Düzenledim Bu Puan Menusu Malesef Kredi Menusunude'de adminpuanmenu eklemek icin şeysi yaziyor ama size verdiğimde düzenli ve daha çok gelişik halde olcak
Komutlar !

( Puan Ve Kredi için Geçerli Ben sadece puani göstercem )
./adminpuanmenu puanekle <oyuncu> <sayi> ile adamlara puan ekler
Ve Unutmayinki ./adminkredimenu krediekle <oyuncu> <sayi>'da kredi ekler ( puan yerine kredi yazacaksiniz :)

./adminpuanmenu puansil <oyuncu> <sayi> belirlediğiniz puan'i siler 100 yaparsaniz 100 puan siler eyer 100 puan'i yoksa -100 -5 olur 0 da olabilir
./adminpuanmenu puansifirla <oyuncu> adamda kaçtane var ise hepsini sifirlar ( puansil ile yapmaniz terci edilir )
./adminpuanmenu puanbak <oyuncu> ise oyuncunun puanciklarina bakar

Geldik Oyuncular Puan & kredi'Lerini nasil görecekler
/puan & /kredi & /money yazdiklarinda puanlarini paralarini kredilerini görürler
/puan & kredi yazarsaniz kendi puan'inizi & kredinizi görürsünüz /puan & kredi <oyuncu> yazarsaniz yazdiğiniz kişinin kredi veya puan'ini görürsünüz

Kafanizdaki Soru Şu ? Peqi nasil puan veya para kazinilcak ( para satarsaniz gelirde ben mağaza için diom ) çok bassit bir iş !

/menu'den Kirdiğiniz Madenler 'e gireceksiniz orda kirdiğiniz madenleride göreceksiniz peqi nasil kazanilcak ?

Her Lapis & Lapis Block Yosun tas kirdiğinizda Resimdeki Gibi Olcak yani bir lapis kirdiğinde 933 934 olcak 1 lapis kazmak = 1 lapis kirma demektir 933+1kirdiğinlapis=934 olcak yani :D
Her 25K Lapis & Lapis Block Kirdiğinizda 1+ Puan Eklenecek Kirdiğiniz 25k lapis ise 0'lanacak baştan 25k kirdiğinizda ise yine sıfırlanacak +özellik ise 100k elmas cehveri kirdiğinizda size 10 Tane PMoney Veriyor ( Puan Parasi ) verir Bu özellik ise vip alsinlar diye eklendi cünkü warp lapis'te warp ormanda elmas cehveri bulmak ve kırmak zor :) o yüzden vip alacaklardir vipmadde'De cehver kasip puan alacaklar neyse kredi ise farklı adamlar ben kredi satin alicam dicekler siz gercek para karsiliği kredi vereceksiniz örnek
15 Tl'ye 25 Kredi Gibi Veya
Ben ironvip alcam dicekler iron vip 25 tl mesela
siz 25 tl ye ona vip değilde kredi vereceksiniz oda kredi mağazadan alacak :)
Geliştirdiğimde Galiba Para Mağaza Yerine Kan Mağaza Koyucağim cünkü adam öldürdüğümüzde KanCoin vericek KanMağazada ise harcayacaksiniz :)

Geldik Şimdi Mağazaya :D Puan Ve Kredi Mağazada Vipler Veya Özel Eşyalar Olcak ve alacaklar Tabi Bende Kredi sistemi Menusunde Hata Verdiğinden Onu Vericeğim zaman düzeltip vericem dediğim gibi sadece puan mağazayi yaptim ( kredi mağaza ile ayni sadece vipler ve kazma özellikleri değişicek kiliclar gelcek :D )
Resim

Evet Arkadaslar Resimde Gördüğünüz Gibi Bize Magazada Verilcek Şeylerin Kücük Gösterimi
AcemiKazan > Verimlilik 6 Servet 4 Kırılmazlık 4 Özelliği Vardir ! Lapiste birsey kazdığınızda Size Hız Ve Acele 2 Verir !

TecrubeliKazan > Verimlilik 7 Servet 5 Kırılmazlık 4 Özelliği Vardir ! Lapiste birsey kazdığınızda Size Hız Ve Acele 2 Verir !
UstaKazan > Verimlilik 8 Servet 6 Kırılmazlı 4 Özelliği Vardir ! Lapiste birsey kazdığınızda Size Hız Ve Acele 1 Verir ! Sebebi Cok Kırınca Tek Atiyor Madenlere Ama Cok Hizli !
EskiGuc > Keskinlik 6 Darbe 4 Kırılmazlık 3 Özelliği Vardir ! Adam'a vurdukca Size Hiz Ve Acele Verir ! Sebebi Hizli Vurmak icindir !
Serttas > Ticarette Veya Mağazda Kullanabilirsiniz ! belirlediğiniz Regionda Obsidyen Kırarlarsa Adi SertTas Olur ! Baska RG'DE ise normal obsidyen gelir !
GizemliKağit > Bir Serverden Alıntıdır ! Ticarette Veya Mağazda Kullanabilirsiniz !
İstenirse Icinde Görev skript'tide gelebilir !

Evet Arkadaslar Maden Kazdıkca Serttas Elmas Zümrüt Vb. Veriyor Zaten Bu Cok Kolay :)
İsterseniz Kodu Atayim :D Birilerine Lazim Olur !

Kod:
on min  e of lapis lazuli ore:
    chance of 3%:
        give 1 diamond to player
        send "&8&l[&cMaden&8] &7&l>&6 &81 &6Elmas Buldun!" to player
        stop trigger
    chance of 2%:
        give 1 emerald to player
        send "&8&l[&cMaden&8] &7&l>&6 &81 &6Zumrut Buldun!" to player
        stop trigger
    chance of 4%:
        give 1 gold ingot to player
        send "&8&l[&c!&8] &7&l>&6 &81 &6Altin Buldun!" to player
        stop trigger
    chance of 4%:
        give 1 iron ingot to player
        send "&8&l[&c!&8] &7&l>&6 &81 &6Demir Buldun!" to player
        stop trigger
    chance of 1%:
        give 1 paper of protection 5 named "&2&lGizemli&9&lKagit" to player
        send "&8&l[&c!&8] &7&l>&6 &81 &6GizemliKagit Buldun!" to player
        stop trigger
    chance of 2%:
        give 1 obsidian of protection 5 named "&e&lSert&a&lTas" to player
        send "&8&l[&c!&8] &7&l>&6 &81 &6SertTas Buldun!" to player
        stop trigger

Nerdeyse Sonlara Doğru Yaklaştık ! Peqi Derken
Herkeze Teşekkürler @YasirUS Bana Biryerde yardım etti ama hata oldu calismadi ama yardim etti Sağol
@Rosenrot'
ta yardim etti tabi peqi neyse şu 1m ne kadar sıfır onun için oda söyledi belki daha fazla yardim etti ben annemle güreş oynadığımdan yoruldum şu an hatirlamiyorum ama teşşekürler
Şuanda Hatirlamiyorum Ama Herkeze Teşekkürler

Fazladan Mesaj : MCSG BattleGrounds Paqetime Bakmayi Unutmayin
Fazladan Mesaj : Skype verirmisin diyenlere mervecaglar12
Fazladan Mesaj : Vermelisin Diyenlere Beklemeli
Fazladan Mesaj : Kötü Konu Birazdaha Resim Vb Diyenlere Tamam Peqi Birdahakine
Fazladan Mesaj : Bu Mesaj Yok
Fazladan Mesaj : Herkeze Teşşekürler

Burdan Klanima Selamlar :) ! <Ʀløήқɪлɠs> #Gαмè™ !

Yoğun istek gelirse vericeğim !

Son düzenleme:

MrGorkemEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel Sunucuma Baka Baka İyi Çalmışın :)
:/ Peqi api hep senin sw zaten hep sen hep ben yoh :D ( ama valla sadece şu puan'i almiş olabilirim :D ama zaten orda yazmisim)
Bir Sunucudan Alıntı ( Gizemli Kağit )
Sen Gecion Burda :)

paralımı satıyon la

bu zikriptin aynısından forumda 5-10 kere paylaşıldı eklentiler bölümüde falan 10-20 tane vardi
Hayir Şuanda Geliştirmede Aslinda Bitti Nerdeysede şu menü şeysi hatali biraz o yüzden

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açacağım sunucunun güncellemesinde, haftalık Ürünler olarak kullanacağım. Good!

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript Defalarca Paylaşıldı Sadece on mine ile diamond kırana add 1 to {diakıran.%player%} yapmıssın 1 eklemiş eklenmiş falan işte kolay kod
sadece içerik fazla.
Ve
Bu Kadar Paylaşılmasına Ragmen Sen Beklemissin !