Magma Block

K3IRATV0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar
Sunucumuz 1.8.x . Magma Bloğu İste 1.10 da var . Skript Magma Bloğuna benzer bir şey istiyorum (Mesela HALI) . O block 1 Saniyede Bir , 2 can götürecek şekilde yapılabilirmi (Sadece Moblara) .

bioflugel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.12.2 ye geç sorun çözüldü ne gördünüz bu 1.8de

K3IRATV0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bioflugel Benim Sunucum değil Öyle isteniyor ve Tanınmış birisi olduğu için onun üstüne laf söyleyemiyoruz
1.13 olma taraftarıyız bide fakat öyle olmasını istiyorlar

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar
Sunucumuz 1.8.x . Magma Bloğu İste 1.10 da var . Skript Magma Bloğuna benzer bir şey istiyorum (Mesela HALI) . O block 1 Saniyede Bir , 2 can götürecek şekilde yapılabilirmi (Sadece Moblara) .
Kendinize ait launcher iniz yoksa ancak shaderle falan yapabilirsiniz sanırım. Örn : yani görüntü magmablogu olur aslen kırıktaş olur.

K3IRATV0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kendinize ait launcher iniz yoksa ancak shaderle falan yapabilirsiniz sanırım. Örn : yani görüntü magmablogu olur aslen kırıktaş olur.
KArdeşim anlayışınız Çok yanlış ya Hasar vericek Skrip lazım diyorum sen aban shader diyorsun okumuşsun ama anlamamışsın

bioflugel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar
Kod:
on walking on stone:
    damage player by 2 hearts
    send "&6Fake Magma Üzerindesin Kardeş."

bioflugel

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Allah razı olsun teşekkürler
:D bide player ya ani bu Zombie olarak ayarlarmsıın
Kod:
on walking on stone:
    if entity is a zombie:
        damage zombie by 2 hearts
    else:
        damage player by 2 hearts
        send "&6Fake Magma Üzerindesin Kardeş."

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
KArdeşim anlayışınız Çok yanlış ya Hasar vericek Skrip lazım diyorum sen aban shader diyorsun okumuşsun ama anlamamışsın
Ben görüntüsününde magma bloğuna nasıl çevrilebileceğindende bahsettim, Siz anlamak istediğiniz tarafları seçiyorsunuz.
Verdiğim örnekten anlamamış olduğumu nasıl çıkarttınız ? Örn : yani görüntü magmablogu olur " aslen kırıktaş olur. "

K3IRATV0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben görüntüsününde magma bloğuna nasıl çevrilebileceğindende bahsettim, Siz anlamak istediğiniz tarafları seçiyorsunuz.
Verdiğim örnekten anlamamış olduğumu nasıl çıkarttınız ? Örn : yani görüntü magmablogu olur " aslen kırıktaş olur. "
Sunucumuz 1.8.x . Magma Bloğu İste 1.10 da var . Skript Magma Bloğuna benzer bir şey istiyorum (Mesela HALI) . O block 1 Saniyede Bir , 2 can götürecek şekilde yapılabilirmi (Sadece Moblara) | Bunu nasıl 'magma bloğu görüntüsü olmasını istiyorum ' olarak anlıyorsun . Anlamak istediğim değil , kullanmak istediğim yere çekerim

K3IRATV0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz 1.8.x . Magma Bloğu İste 1.10 da var . Skript Magma Bloğuna benzer bir şey istiyorum (Mesela HALI) . O block 1 Saniyede Bir , 2 can götürecek şekilde yapılabilirmi (Sadece Moblara) . Bunu nasıl 'magma bloğu görüntüsü olmasını istiyorum ' olarak anlıyorsun . Anlamak istediğim değil , kullanmak istediğim yere çekerim

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuz 1.8.x . Magma Bloğu İste 1.10 da var . Skript Magma Bloğuna benzer bir şey istiyorum (Mesela HALI) . O block 1 Saniyede Bir , 2 can götürecek şekilde yapılabilirmi (Sadece Moblara) . Bunu nasıl 'magma bloğu görüntüsü olmasını istiyorum ' olarak anlıyorsun . Anlamak istediğim değil , kullanmak istediğim yere çekerim
Ozaman magama bloğunu hiç hesaba katmadan, direkt bir bloğun üzerine çıkınca 2 can gitmesini istiyorum bunun için yardımcı olurmusunuz diye konu açmanız daha mantıklı olmazmıydı? Neden magma bloğunu karıştırdınız amacınız kullanmak değilmiydi ?