Magnificient[MC]

DoganSavran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamlar, bir önceki konudan ana konuyu biliyorsunuz ancak yinede hikayenin başından anlatmak istiyorum.

Öncelikle şuanda yabancı datacenterlı bir sunucumuz bulunmakta. 3 aylık ücreti ödendi, bu 3 ayda serverın en iyi haline gelmesi için çalışmayı planlıyorum. Demem o ki; server açılmayacak 3 ay içerisinde planlarıma göre.
Bu 3 aylık süre zarfında her mevkiinin en iyileri ile server geliştirilecek kusursuz hale getirilecek. Benim şahsi server kariyerimden bahsedecek olursak,
uzun süre önce bıraktım sanırım 3 tane serverım oldu şimdiye kadar hepside diğer Faction sunucular ile aynıydı hemen hemen bir farklılık yoktu.
Bu sefer daha özgün, daha gelişmiş bir çalışma başlatmaya karar verdim. Ben bu çalışmaların yönetim kısmında olacağım, servera müdahelem olmayacak. Başvuranlardan seçtiğim kişilerden bir ekip kurulacak ve o ekipten seçeceğim bir yönetici ekibi yönetecek. Alımları büyük bir titizlikle yapacağımı baştan söylüyorum bu projeyi hafife alacak olanların yorum yapmamasını rica ediyorum.

Pozisyonlar {
Kurucu : NeffHyper [skype: dogansvrn]
Builder : --
Pluginer : ALINDI !
Sosyal Medya Yöneticisi : -- [İlk safhada çok aktif olmayacak]
}
Bu pozisyonlar hakkında ;
1. Kurucu, yönetici ve admin arasındaki farkların bilinmesi çok önemli.
2. Yönetici pozisyonuna 1 kişi, Sosyal Medya Yöneticisi pozisyonuna 1 kişi, admin pozisyonuna 2 kişi alınacak. Builder ve Pluginer pozisyonlarına alınacak kişi sayısı değişkenlik gösterebilir. Eğer alınan pluginer bir yardımcı istemez ve tek başına yapmak isterse 1 kişi kalacak. Builder konusunda, maksimum 2 builder alınacak bunun sebebi de yapılacak çalışmalarda maksimum uyumu sağlamak. İkiden fazla Builder alındığı takdirde yapılan buildler birbirinden farklı öznelliklere sahip olacak ve bir bütün sağlanamayacak diye düşünüyorum ancak alınan builder yanına çalıştığı birini almak isterse bu sayı dörde kadar çıkabilir.
3. Yaş konusu herkesin takıldığı bir konu, her ne kadar yaşa önem vermesem de buradaki birçok üye maalesef yaşından dolayı gerekli ciddiyeti gösteremiyor bu yüzden 16+ yaş gruplarıyla çalışmayı planlıyorum fakat yinede çok iyiyim ve gerekli ciddiyeti sağlarım diyorsanız başvuru yapmakta çekinmeyin.
4. Builder başvurusu yapacak olanlar daha önceden yapmış oldukları çalışmalara ait ekran görüntüleriyle birlikte başvurmak zorundalar.
5. Başvurular bu post altına yorum şeklinde veya skype: dogansvrn adresine mesaj şeklinde yapılabilir.

Son düzenleme:

DangermuratBircandan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaş 17
Ad Murat Soyad Bircandan Skype Ekledim Kabul Et Dağa Fazla Bilgi Verebilirim.

Mehmet123avcas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaş 15 ADIM MEHMET LÜTFEN ATMA LÜTFEN YA VALLAHİ İyileştircem !! Ben Mehmet Sarı

Sourect

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Moderator, Admin veya Pluginer
Ad:Melih
Soyad:Mutlu
Plugin Bilgin: %80 Editlerim Skript Yazabilirim.
Sunucun Oldumu:Faction Sunucum Vardi Kapattim Simdi Pvp Serveri Açmayi Planliyorum
Minecraft Deneyimin:Ben Minecrafti Degilde Kodlarla ve Redstone la Ugrasiyorum. (Kusura Bakma Texture Pack Kullandıgımdan Artik g ve ı yazmıyorum)
Oyuncularla Aran:Iyidir Çabuk Kaynaşırım Çoğu Kişi Beni Sever :D
Küfür Kullanırmısın:Gerektiğinde...
Online Saatlerim Okul Çıkışı Eve Geldiğimden Itibaren Saat 24:00 - 01:00 a Kadar (7-8 Saat) :)
Telefon Numaran:Telefonum Bozuk :(
E Mail: M[email protected]
E Posta: M[email protected]
Facebook: Kullanmıyorum
Gmail: [email protected]
Twitter: Kullanmıyorum
İnstagram: Kullanıyorum