Malzeme istasyonu | Bölüm 35 |Minecraft Survival|

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
BU SERİDE DEV BİR ŞEHİR İNŞA EDECEĞİZ. OTOMATİK SİSTEMLER ve YAPILARLA EFSANE BİR HARİTA YAPACAĞIZ. ÜSTELİK TAMAMI SURVİVALDA

Malzeme Istasyonu Yapıyoruz, birazda ender incisi toplayalım

Selam millet ben Jadmaga Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum, hadi neler yapacagımıza sizler karar verin. İYİ SEYİRLER :)

Serinin Tüm videoları:
www.youtube.com/playlist?list=PL0thbsEcR5uW_TaoFzLGwJUl-cdhyKn0Z

Kanal Linki:
www.youtube.com/user/lasetay/featured

35. Bölüm :

@BuzzyRai @DragonSurvivalTR @Poyro @TheMissingLink @Neria @adenzu54 @AlfaTayfa @fyreUK @GrandMasterRS @BYYARALIQRALL @Anjo_TR @Rayandu @AtakanRS @Slower1903 @RanKod @MrMert03 @BraveHero @furquan @Monatrax

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek merak ettiğim o kadar abonen varken izlenme neden o kadar düşük ?_

Genelde izlenmeler abone sayısının onda biri oluyor youtube kanallarında. Aktif olmayan abonelerden kaynaklı yada farklı serilerde abone olanlardan

Benim merak ettiğim ise nasıl 0 dislike full like video çekiyosun 0_o
Küfürsüz, yapmacık olmayan videolar atıyorum, izleyen sayısı az. İzleyenlerde memnun demekki

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Genelde izlenmeler abone sayısının onda biri oluyor youtube kanallarında. Aktif olmayan abonelerden kaynaklı yada farklı serilerde abone olanlardan

Küfürsüz, yapmacık olmayan videolar atıyorum, izleyen sayısı az. İzleyenlerde memnun demekki
Benim 310 küsür abone var , 200 izlenme falan geliyor , senin hesaptan bakacak olursak 30 izlenme gerekiyor ? -_-

lasetay

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim 310 küsür abone var , 200 izlenme falan geliyor , senin hesaptan bakacak olursak 30 izlenme gerekiyor ? -_-
İyiymiş dostum hayırlı olsun, senin hesapla bazı kanallarda her videoya 1 milyon izlenme almalı ama 50bin izlenme alıyorlar :D