Manga Manga önerisi: Koe No Katachi

Manga ve Film nasıldı

• Berbat

Kullanılan: 0 0.0%
  • Fena Değil

• Normal

• Baya iyi

Kullanılan: 1 25.0%
  • Mükemmel

• İnanılmaz

Kullanılan: 2 50.0%
  • 20. kere okuyup izliyorum gerisini sen düşün

• Filmin ve manganın her karesini ezbere biliyorum

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
dbhw8zd-d5dbad6f-ce91-4a63-98a8-f99f741d0b24-min.png

Koe No Katachi

Merhaba değerli Forum Gamer takipçileri ve ziyaretçileri. Bu konumda sizlere kaliteli bir manga olan Koe No Katachi'yi ele alacağız. İyi okumalar.

Öncelikle manga'mızı sınıflandıracak olursak, "Dram" kategorisine koymak en doğrusu olacaktır. Manga'nın İngilizce adı ise "A Silent Voice" Türkçe'ye çevirdiğimizde "Sessizliğin Sesi" ya da "Sessiz Ses" gibi bir çeviri ortaya çıkıyor. (Kusura bakmayın İngilizce bilgim buna yetti eğer yanlışsa lütfen yorumlarda doğrusunu yazın). İçeriye inecek olursak, özetle şöyle:

Shouko Nishimiya, 6-B sınıfına nakil olmuştur ancak Nishimiya maalesef ki işitme engellidir. İlk başlarda arkadaşları Nishimiya'ya yardım etse de bir süre sonra artık bıkmaya başlarlar ve Shouya Ishida başta olmak üzere bir grup kişi Nishimiya'ya zorbalık yapar. Aradan 4-5 yıl geçtikten sonra ise Ishida ve Nishimiya tekrar karşılaşır. Hikayemizde bunu takip ederek devam etmektedir.

Hikayemizde böyle idi. Manga'nın yanı sıra bu Manga'nın birde filmi var. Onu da izleyebilirsiniz tavsiye ederim.

Filmin IMDB puanı: 8,2
Manga'nın 7 Cildini'de Türkçe olarak satın alabileceğiniz bir yer bulamadım ancak 2 cildini bulabildim. Ancak İngilizce'niz varsa satın alabilirsiniz. Reklam olmasın, linki buraya koymayayım zaten kısa süreli bir araştırmada hemen bulursunuz :)

Üstteki anketten Manga'yı ve filmi değerlendirmeyi unutmayın.

Not: Çok fazla tanıtım konusu yapmadığım için biraz spoyler yediyseniz çok özür dilerim :D

Aqua_Collar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mangasını okumadım ama filmi gerçekten izlediğim en güzel anime filmidir. Your Name animesini bile ondan daha az seviyorum. Farkındalık yaratan bir anime. Bence anime sevenler de sevmeyenler de izlemeli. İzlerken empati kuruyorsunuz ve gerçekten çok üzülüyorsunuz. <3