ManuelNetwork | OpSkyblock 1.8 | Play.ManuelNetwork.Org | Adakit ile Golem Spawner | ALIM VAR |

Sunucu güzelmi ?

• Evet

Kullanılan: 6 75.0%
  • Hayır

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı güzel, sunucu içi yapılar hoş duruyor. Başarılar!

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skyblock niye kapalı? Şu anda girilmiyor.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir sunucuya benziyor, başarılar.

xSytnaxError

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,

Adım Yiğit, yaşım 15 ve 2-3 yıllık java kodlamam tecrübem var.Onun dışında veritabanları olarak mongodb ve mysql veritabanları kodlayabilirim.Herhangi bir minigame ihtiyacı olduğunda kodlayabilirim.Şuana kadar sg,oitc,ffa gibi oyun veya minigamesleri kodladım.
Bunların dışında sunuculara özel launcher geliştiriyorum, bazen buralara video yüklüyorum. YOUTUBE >> https://www.youtube.com/channel/UCRfYFCwqvTgDf0K4X0TNpEw
Sunucunuzda Backend veya Frontend olarak çalışabilirim. Onun dışında sunucunuzda lider geliştirici yoksa lider geliştirici pozisyonunda çalışmak isterim. İyi Forumlar!

Sevgilerimle, Saygılarımla
YigitSoKawaii - HardcoreTowerWars Beta 1.1 Lider Geliştiricisi

LENKral

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel bir sunucuya benziyor, başarılar.
Teşekkür Ederiz.
Merhabalar,

Adım Yiğit, yaşım 15 ve 2-3 yıllık java kodlamam tecrübem var.Onun dışında veritabanları olarak mongodb ve mysql veritabanları kodlayabilirim.Herhangi bir minigame ihtiyacı olduğunda kodlayabilirim.Şuana kadar sg,oitc,ffa gibi oyun veya minigamesleri kodladım.
Bunların dışında sunuculara özel launcher geliştiriyorum, bazen buralara video yüklüyorum. YOUTUBE >> https://www.youtube.com/channel/UCRfYFCwqvTgDf0K4X0TNpEw
Sunucunuzda Backend veya Frontend olarak çalışabilirim. Onun dışında sunucunuzda lider geliştirici yoksa lider geliştirici pozisyonunda çalışmak isterim. İyi Forumlar!

Sevgilerimle, Saygılarımla
YigitSoKawaii - HardcoreTowerWars Beta 1.1 Lider Geliştiricisi
hocam skype üzerinden iletişime geçin.

+

+

+

+

+

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamun aleyküm,sunucuda birçok haksızlık var.
Sunucuda TS ve Skype kullanmayanlar için bir Discord sunucusu açmama rağmen ilgilenilmedi,fakat adam BENİ REHBER YAPARMISIN YAĞAĞAĞĞAA diye ağlayıp 1-2 gün sonra rehber oldu anlamıyorum abi. Serverda aşırı haksızlık var.
Emek veren atılıyor(TheGameOver) ve 2 sn'de denemesiz nesiz rehber alınıyor.
Artı olarak sunucunuz savunma yönünden çok zayıf,server sürekli hackleniyor birşeyler oluyor.

LENKral

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamun aleyküm,sunucuda birçok haksızlık var.
Sunucuda TS ve Skype kullanmayanlar için bir Discord sunucusu açmama rağmen ilgilenilmedi,fakat adam BENİ REHBER YAPARMISIN YAĞAĞAĞĞAA diye ağlayıp 1-2 gün sonra rehber oldu anlamıyorum abi. Serverda aşırı haksızlık var.
Emek veren atılıyor(TheGameOver) ve 2 sn'de denemesiz nesiz rehber alınıyor.
Artı olarak sunucunuz savunma yönünden çok zayıf,server sürekli hackleniyor birşeyler oluyor.
Öncelikle merhaba o TheGameOver sebebsiz yere atılmadı yaptıklarının hatti hesabı yok o kadar sans verdik emek verdiği için fakat iyi kullanmadı herneyse onu geçtim senden dc açmanı istedikmi veya herhangi bir yetkili istedimi yinede teşekkür ederiz bunuda geçtim o kişiler denemesiz değildir skypeden belli başlı sorular soruyoruz o kişileri lütfen bunları dikkate alarak eleştiri yapalım iyi forumlar.

+

+

+