market plugin

TurkoTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
iyi günler;
simdiden komunda bana yardımcı olmak isteyen herkeze tesekkur ediorum benim sıkıntım su minecraft serverim için market plugini ariyorum fakat bulamadım normal chest shop plugini ile adminshop kurulabilior ama mesela 1 elmas 10 elmas gibi adet sayısıyla satıs yapior benim istedigim pluginde chatta 5 yazarsanız 5 adet elmas 10 yazarsanız 10 adet elmas satan adminshop plugini ariyorum lutfen bu pluginin adını biliyor iseniz bana yardımcı olurmusunuz simdiden tesekkurler

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
QuickShop Tarzı Birşeydi Sanırsam

TurkoTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
minecraft sw me quich shop plugini yukledim ve kurulan marketi limitsiz yapiorum op olsa dahil kuran kişiden baska kimse bir eşya satın alamıyor opa bile satmior bu konuda yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne demek istediğini pek anlamadım ancak butun serverlarda kullanılan plugin chestshop pluginidir. şu an güncel yani onu tavsiye ederim bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Demirhan Adamın istediği ve senin verdiğin plugin arasındaki fark şu :

Senin verdiğin adminin belirlediği kadar alıyor.

Arkadaş tabelaya tıkladıktan sonra chate almak istediği kadar yazıp o kadarını parayla aldığın plugini soruyor

QuickShop o kardeşim.

Demirhann

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Demirhan Adamın istediği ve senin verdiğin plugin arasındaki fark şu :

Senin verdiğin adminin belirlediği kadar alıyor.

Arkadaş tabelaya tıkladıktan sonra chate almak istediği kadar yazıp o kadarını parayla aldığın plugini soruyor

QuickShop o kardeşim.
Ha Ben Sorunu Pek Anlamamıştım Sorun Çözülmüştür , İyi Forumlar