Master Survival / 18/02/2017 Online ! / Şans Kutusu / Kredi Sistemi / LuckBlock / >Dahasi İçer

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Master Survival Tekrar Geliyor !!

Sunucumuz Açılmışdır Herkesi Bekleriz

Aggregor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server güzel, şans bloğu felan hoş olmuş ama değişmesi gerektiğini düşündüğüm ve eklenmesini talep ettiğin birkaç şey var;

Oyuncuların nickleri ile yazdıkları yazıların rengi aynı, bunların birbirinden farklı olması gerektiğini düşünüyorum. Aksi taktirde sunucu 30 kişi olduğunda chat tam bir kaos ortamına döner.

Normal oyuncuların kullanabildiği kitlerin hiçbirin de yemek verilmiyor. Bunlara yemek eklenmeli. (Survival sunucu oynuyoruz admin!!! :))

Bol şanslar.

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SUNUCU Tekrardan Online :)

Sunucumuz Geçici Olarak Bakıma Alınmışdır Yarın Pazar Günü Saat 13:00'da Sıfırlanmış halde online olucakdır.

Bakım Bitti. Sunucu Tekrardan Online

NCProduction

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hmm Hayırlı Olsun veya Uzun Ömürlü Olsun :)

kaantrk123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkes serverde buildler kötü yazmış, kardeşlerim burası survival warp olmasına gerek bile yok. Hadi warplar var warpların işlevi önemli olan görünüşü değil. Sen buildini yaparsın vs'ni atarsın olur biter yani sever'ın buildi seni pek ilgilendirmez. Ayrıca serverin buildleri dediğiniz kadar kötü değil.

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkes serverde buildler kötü yazmış, kardeşlerim burası survival warp olmasına gerek bile yok. Hadi warplar var warpların işlevi önemli olan görünüşü değil. Sen buildini yaparsın vs'ni atarsın olur biter yani sever'ın buildi seni pek ilgilendirmez. Ayrıca serverin buildleri dediğiniz kadar kötü değil.
BENDE Öyle düşünüyorum dostum

GÜNCEL ARKADAŞLAR

güncell +

Itzjefta_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
OKTAY İPEKSİ ÇALIŞMIYOR EN SON 3 ZOMBİ SP GİDİ BOŞAAA YETER