MASTER SURVIVAL | play.mastersurvival.xyz (1.8+) | - Süt İnekleri - Madenci Tavuklar - Çete Sistemi - PVP - Futbol - Kasalar - ve daha fazlası...

Tiohype

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz survival dışı eklentiler gelmiş fakat eğlenceli hal almış.Başarılar dilerim.
Aynen dostum kusura bakmayın sizi p5 başlatıp 300k para veremedik başlangıçta kusura bakmayın yenilik getirdik onun yerine, survival olduğunu unutmuşum kusura bakma hemen düzeltiyorum.

HuysuzSoloTurko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynen dostum kusura bakmayın sizi p5 başlatıp 300k para veremedik başlangıçta kusura bakmayın yenilik getirdik onun yerine, survival olduğunu unutmuşum kusura bakma hemen düzeltiyorum.
Senden servere giriş yaptığımızda p5 alıp son rütbeyi istemiyoruz adam gibi survival server yaparsın oynarız hiç emek vermeden açıyorsun plugin paketi'de çalıntı diğerki yoruma bi essentials vermedik diyorsun her sunucundada bunlar yaşandı artık sen bir ölüsün seni herkes tanıyor şimdi meydan'ı boş bırak .

Tiohype

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senden servere giriş yaptığımızda p5 alıp son rütbeyi istemiyoruz adam gibi survival server yaparsın oynarız hiç emek vermeden açıyorsun plugin paketi'de çalıntı diğerki yoruma bi essentials vermedik diyorsun her sunucundada bunlar yaşandı artık sen bir ölüsün seni herkes tanıyor şimdi meydan'ı boş bırak .
Seni tanıdım tanıyalı boş insansın, sunucdan defalarca banlamama rağmen halen gelip yorum yapacak kadar bir insansın işte her neyse paket çalışıntı? :yıkıl::yıkıl: "BaranMRJ#6863" buyur yapımcısı.

HuysuzSoloTurko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seni tanıdım tanıyalı boş insansın, sunucdan defalarca banlamama rağmen halen gelip yorum yapacak kadar bir insansın işte her neyse paket çalışıntı? :yıkıl::yıkıl: "BaranMRJ#6863" buyur yapımcısı.
Bu minecraft oynuyan kitlenin birçoğu boş ve sen dolusun kendini doldura doldura obezite oldun . 10'larca insanın emeğini çaldığında eline hiç birşeyin geçmediğinden eminim . Saatlerimizi veriyoruz hayaller kuruyoruz 2-3 saat sonra sunucu kapanıyor . Sen bir daha server açma !

mustafa_gereksiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eleştiri değil boş yapıyorsun, essetials.back permini vermeyi unuttuk diye "Acemi" diye tecrübemi yargılayamassın mümkünse konumada yorum yapma.
tecrübe diyorsunda yaptığın serverin plugin paketlerinin aynısı başka serverlerde mevcut belki paketi tüm koysan daha iyiydi niye diyorsan galiba kendin groupmanager pluginini editlemeye kalktın ve yapamadın galiba

mustafa_gereksiz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bu arada dediğin kişi değilim ben beni hiç banlamadın yemin ederim ki hiç banlamadın ve dediğin kişi değilim yemin ederim ki

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sistemler gayet ıyı makinede ıyı sanırım :)

Fixon

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok iyi bir sunucuya benziyor başarılar dilerim.

senpaicake

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucu adresini yazıyorum ama bir türlü çıkmıyor acaba sunucu adresini yazar mısınız ??

Tiohype

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumlarınızdan dolayı teşşekür ederim, sunucumuz tiohype bünyesinden ayrılı Cuma günü 19:00'da direkt Master Survival olarak açılacaktır.
play.mastersurvival.xyz

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Optimizasyonlar yapıldı, son kez tüm her şey gözden geçirildi.

myy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server çk güzel ama 1.13.2 niye değil niyese türkler 1.8 e takmış durumda pvp yüzünden ama bilmiyrlarkı mc pvp değildir neyse başarılarınızın devamını dilerim .

RuhunGenciVEVO

Don't panic, ORGANISE!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
featherboard yabancı bir skyblock paketınden alınmıs