Film Matrix 4, Nisan 2022’ye ertelendi

Ayhan_Samed

Taş Madencisi
Mesajlar
66
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
8
Puanları
60
Matrix 4, Nisan 2022’ye ertelendi
Warner Bros., Matrix 4’ün vizyon tarihini erteledi: Nisan 2022’de vizyonda olacak.

DUVAR – Warner Bros., korona virüsü salgını nedeniyle durdurulmadan önce çekimlerine San Francisco’da başlanan ve Almanya’daki çekim hazırlıkları süren Matrix 4’ün vizyon tarihini 21 Mayıs 2021’den 1 Nisan 2022’ye erteledi.
Lana Wachowski‘nin yazıp yönettiği filmde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, Neo ve Trinity rolleriyle geri dönüyor. Filmde Reeves ve Moss’a Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jada Pinkett Smith Jessica Henwick, Jonathan Groff, Priyanka Chopra ve Toby Onwumere, Max Riemelt ve Eréndira Ibarra eşlik ediyor.

Warner Bros., Matrix devam filminin yanı sıra Anne Hathaway’in “The Witches” versiyonunu da erteledi. Octavia Spencer, Stanley Tucci ve Chris Rock’ın da rol aldığı film, Ekim ayında gösterime girecek. “Godzilla vs. Kong” filmi de 20 Kasım 2020’den 21 Mayıs 2021’e ertelendi.

Stüdyo ayrıca 4 Haziran 2021’de adsız bir New Line korku filmi yayınlayacağını ve 16 Ekim’de planlanan adsız bir Warner Bros. etkinlik filminin programdan kaldırıldığını duyurdu. Warner Bros., Cuma günü yaptığı açıklamasında ise, Christopher Nolan’ın Tenet filminin de 17 Temmuz’dan 31 Temmuz’a ertelediğini ifade etti. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)
 Üst