Max ram sorunu(java 64bit)

playtokill

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1 gb ram yetmiyor.64bit intel core i7 3630 cpu 2.40ghz 8gb ddr3 ram nvidia 660m ve intel hd4000 ekran kartları sistemdende kaynaklı olduğunu sanmıyorum.Neyse ftb sorunlarıyla uğraşmaktan bıktığım için başka launcher kullanmaya başladım.Sorunsuz olarak 207 mod kullanabiliyorum.Yardım edenlere çok teşekkür ediyorum.İyi forumlar herkese.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Intel hd 4000 mi onunla oyun oynanmaz sana hiç kimse dizüstü ile oyun oynamaz demedimi?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

playtokill

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Intel hd 4000 mi onunla oyun oynanmaz sana hiç kimse dizüstü ile oyun oynamaz demedimi?

Niye tamamını okumayı tercih etmiyorsunda aradan cımbızla çekiyorsun.Ayrıca gayet iyi laptopla oyun oynanır ki oynuyorum.(önceki postu okumaktan kurtarayım seni nvidia gtx 660m de var iki ekran kartlı)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Niye tamamını okumayı tercih etmiyorsunda aradan cımbızla çekiyorsun.Ayrıca gayet iyi laptopla oyun oynanır ki oynuyorum.(önceki postu okumaktan kurtarayım seni nvidia gtx 660m de var iki ekran kartlı)
Belki varsayılan olarak intel hd seçilmiştir. İşte bilgisayar en rahatı :D

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

arkadaşa katılıyorum... Ben BattleField 3'ü High Settings te Oynuyorum ve laptop kullanıyorum....

Edit: Ultra Settings Denemedim Ama Yakında Denicem (Bugün :ASDS:DAS:D)