MaxCraft | 1.8+ | Faction | WebSite | AntiHack | %90 Türkçe |

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRdoodlez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir yetkili alımı varmı? Sunucunuz hoşuma gitti,yardımcı olmak, elimden geleni yapmak isterim.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
dostum bu VIPChat , rehber,adminchat ın olayı nedir biraz açarmısın merak ettim
Oldukça Basit VipChat - Viplerin Kendi Aralarında Konuşabiliceği Bir Chat Rehber Chat İse Rehberlerin Admin Chat İse Adminlerin Kendi Aralarında Konuşabiliceği Bir Chat Türüdür Oyun İçinde Hangi Chattan Konuşuyosan Sadece O Gruplara Gider. İyi Oyunlar.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Sunucuna Mimar Açısından Yardım İstiyorsan Bana Ulaşabilirsin !
Emin Olki //walls Gibi Sade Ve Gereksiz Komutlar Kullanmadan Tamamen Emek Yapıtlar Yapıyorum.
Bana Ulaş : Murat.Bircandan

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0

jelokebur

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Artık yeter bu türkiyenin factions sevgisi artık herkes factio s açıyor nerdeyse yarısında hic özellik yok ola larda artık bezmiş serverler özellikler bence artık değişmeli farklı serverler açın aynı olmasın sağolun !

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Artık yeter bu türkiyenin factions sevgisi artık herkes factio s açıyor nerdeyse yarısında hic özellik yok ola larda artık bezmiş serverler özellikler bence artık değişmeli farklı serverler açın aynı olmasın sağolun !
Yorumun İçin Teşekkürler <3 O Kadar Farklılık İstiyorsanız Kendiniz Farklı Sunucu Açın ? Benim SkyBlock Sunucumda Var Faction'da Var Bu İkisi Açmak İstedim Başkasının Napıcağına Siz Karışamassınız Herhalde ?

jelokebur

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yorumun İçin Teşekkürler <3 O Kadar Farklılık İstiyorsanız Kendiniz Farklı Sunucu Açın ? Benim SkyBlock Sunucumda Var Faction'da Var Bu İkisi Açmak İstedim Başkasının Napıcağına Siz Karışamassınız Herhalde ?
ben sizin için demedim siz zaten açıp kayda geçer ilerlemeler yapmışsınız ve kaliteli yapmışsınız ama artık herkes factions serveri açıyor koaly olduğu için artık afedersiniz artık şeyi çıkıyor beceremeyenler çok becerlenlerde artık sizin gibi ama benim değişik dediğim olay mesela factions değilde spleef mini games gibi serverler açılması yada aklınızda kendi planlarınızla kurduğunuz oyunlar bence artık bunlarda olmalı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...