> MaxCraft < Faction Server | 0 Lag | Warp Lapis | Sanal Market | Yetkililer |

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0

İP: MaxCraft.Nitrado.Net
Sürüm: 1.7.2 - 1.7.5
Slot: 70
Ram: 6 GB

Server Hakkında;
Oyuncular İçin Özel Sanal Market.
5 Adet Birbirinden Zor Parkur.
İlginç Tasarımlar. :)

Bu Server 1.7.2 ile 1.7.5 Sürümü Olan Faction Bir Serverdir Serverde AntiCrash Ve Çakmalobi Vardır Yani Korumalı Bir Serverdir. Sizin Eğlenmeniz İçin Sürekli Açık Olmaya Çalışan Yetkililerin Yanı Sıra Cana Yakın Bir Oyun Keyfi Sizlere Sunuyoruz. Servere Gelip Görebilirsiniz Herhangi Bir Sorun/Bug Bulursanız Yetkililere Bildirmeniz Halinde Ödül Alırsınız.

Kurucu: nwesbroom
Admin: Mesquite
Rehber: Blaxor

Spawn;

Lapis;

Zor Parkur;

Gerisini Gel Ve Sende Gör!![DOUBLEPOST=1440180129,1440172515][/DOUBLEPOST]İlk Yorum Yeah

Son düzenleme:

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç GB Özellikler Hiçbirşey Yazılmamış Amatör Yazı

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapis mapı alıntı ve herzamanki gibi klasik faction serveri.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Eksikleri Sölerseniz Ekleyebilirim
Lapis mapı alıntı ve herzamanki gibi klasik faction serveri.
Her Zamanki Gibi Klasik Faction Derken ? Bir Faction Serverden Ne Beklerseniz Var Ve Klasik Dediğiniz Serverde Sanal Market Var Hiç Bİr Serverde Görmedim Ben Bu Arada O Kadar Kolayınıza Geliyosa Siz Neden Yapmıyosunuz ?

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eksikleri Sölerseniz Ekleyebilirim

Her Zamanki Gibi Klasik Faction Derken ? Bir Faction Serverden Ne Beklerseniz Var Ve Klasik Dediğiniz Serverde Sanal Market Var Hiç Bİr Serverde Görmedim Ben Bu Arada O Kadar Kolayınıza Geliyosa Siz Neden Yapmıyosunuz ?
Sanal marketi yapmak çok büyük bir şey değil biraz farklı birşeyler yapsaydınız serveriniz güzel olurdu.Ayrıca maplerde uğraşmamışsınız bile..Buildler berbat artık biraz özgün bir sunucu açın.Açmadıkca size oyuncu gelmez bunuda bilin.[DOUBLEPOST=1440182905,1440182781][/DOUBLEPOST]Dipnot: SanalMarket birçok pluginle kolay bir şekilde yapılıyor.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Sanal marketi yapmak çok mu büyük bir şey 1-2 tane plugin yüklüyorsun birde sana hostingin verdiği ya da kendin aldığın bir tane siteye bağlıyorsun o kadar.Ayrıca maplerde uğraşmamışsınız bile..Buildler berbat artık biraz özgün bir sunucu açın.Açmadıkca size oyuncu gelmez bunuda bilin.
Öncelikle Plugin Bilginizin 0 Olduğunu Sölemek İsterim 2 Pluginmi :o Azıcık Bilgi Bulup Gelirseniz Daha İyi Olur 2. Bu Kadar Kolaylıkla Uğraşılarak Yapılmış Bir Şeyi Bu Kadar Kolay Aşşalayabiliyorsanız Bende Sizin Serverinizi Görmek İsterim Özgün Olan Varya hiçbir Şeyi Alıntı Olmayan Herşeyi Sizin Yaptığınız İsterseniz İp Atın Birlikte Bakalım Nasıl Sv ?

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Kullandığınız plugin muhtemel bu ve yapmasıda çok kolay: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/global-market/
Ve siz böyle sunucu açarakda özgün olmadığınızı göstermiş oldunuz.[DOUBLEPOST=1440183141,1440183097][/DOUBLEPOST]Ayrıca sonra mesajımı düzelttim bakınız.
Öncelikle Siz Sanal Market Yapmak İçin Fazladan Bir Plugin Kullanıyosanız Bu İşlere Hiç Bulaşmayın Derim Kullandığım Plugin ChestCommands Hani O her şey İçin Kullanılan Plugin Varya Bu Kadarda Nitelikli Açıkladımki Rahatça Anlayın 2 Bu Serverdeki Pluginlerden Tutun Maplara Kadar her şey En Son Ayrıntısına Kadar Yapılmıştır Sizin Gelip Kendi Kafanıza Göre Şu Sv Güzel Bu Sv Kötü Diye Konuşma Hakkınız Yok Edep Öğrenip Gelirseniz Daha İyi Olur. VE Bu Arada O Kadar Özgünseniz Sizin Serverinizide Ziyaret Etmek İsterim

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Siz Sanal Market Yapmak İçin Fazladan Bir Plugin Kullanıyosanız Bu İşlere Hiç Bulaşmayın Derim Kullandığım Plugin ChestCommands Hani O her şey İçin Kullanılan Plugin Varya Bu Kadarda Nitelikli Açıkladımki Rahatça Anlayın 2 Bu Serverdeki Pluginlerden Tutun Maplara Kadar her şey En Son Ayrıntısına Kadar Yapılmıştır Sizin Gelip Kendi Kafanıza Göre Şu Sv Güzel Bu Sv Kötü Diye Konuşma Hakkınız Yok Edep Öğrenip Gelirseniz Daha İyi Olur. VE Bu Arada O Kadar Özgünseniz Sizin Serverinizide Ziyaret Etmek İsterim
her şey dediğiniz zaten pluginlerin config'i düzenlenmesinden başka bir şey değil zaten lapis mapı alıntı başka bir şey yok ayrıca sen ik önce aynaya bak bir de konuş.Daha fazla bir şey söylemiyorum çünkü senin seviyene kadar inmek istemiyorum.Seni ezmek ve bu forumdan banlanmak istemediğimden tartışma bitsin.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Bildiğim Kadarıyla Forumda Oyuncu Aşşalamak Yasak Sense Apa Açık Aşşalayıp Bide Ban Yemek İstemiyorum Yazmıssın Edepsiz Demeden Öncede Bir Daha Düşünün Bu Arada Gidip ChestCommands'ın Confiğini Ayarlayıp Market Yapabilceğinizi Sanıyosanız Dediğim Gibi Hiç Server Açmaya Yeltenmeyin Bu Arada Bizim Serverimizi Aşşalamayı Bile Beceremiyosunuz Çünklü Girip İçindeki Güzellikleri Bakamayacak Kadar Üşengecsin senin Gibiler Hep Aynı Şeyi Yapar Konuya Girer Kafasına Göre Kötü Veya İyi Deyip mesaj Kasar Bu Arada Takmıssınız Lapis Mapi Çalıntı Diye O Lapis Mapi Çalıntı Değil İnternette Az Dolaşırsanız Server Sahipleri İndirip Serverlerine Yapsın Diye Açık Bir Şekilde Bulunmaktadır... Benim Seviyeme İnemezsiniz Zaten Benim Seviyeme Çıkmanız Gerekiyor

MineKing07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bildiğim Kadarıyla Forumda Oyuncu Aşşalamak Yasak Sense Apa Açık Aşşalayıp Bide Ban Yemek İstemiyorum Yazmıssın Edepsiz Demeden Öncede Bir Daha Düşünün Bu Arada Gidip ChestCommands'ın Confiğini Ayarlayıp Market Yapabilceğinizi Sanıyosanız Dediğim Gibi Hiç Server Açmaya Yeltenmeyin Bu Arada Bizim Serverimizi Aşşalamayı Bile Beceremiyosunuz Çünklü Girip İçindeki Güzellikleri Bakamayacak Kadar Üşengecsin senin Gibiler Hep Aynı Şeyi Yapar Konuya Girer Kafasına Göre Kötü Veya İyi Deyip mesaj Kasar Bu Arada Takmıssınız Lapis Mapi Çalıntı Diye O Lapis Mapi Çalıntı Değil İnternette Az Dolaşırsanız Server Sahipleri İndirip Serverlerine Yapsın Diye Açık Bir Şekilde Bulunmaktadır... Benim Seviyeme İnemezsiniz Zaten Benim Seviyeme Çıkmanız Gerekiyor
Sonuçta uğraşmamışsınız.Birde ne SanalMarketmiş sanki birtek sizin sunucunuzda var bu kadar büyütüyorsunuz çok uğraştım diyorsunuz.Yapmayın

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Sonuçta uğraşmamışsınız.Birde ne SanalMarketmiş sanki birtek sizin sunucunuzda var bu kadar büyütüyorsunuz çok uğraştım diyorsunuz.Yapmayın
Ah Tabi Kusura Bakmayın Pluginlerin Üstadı Bey Ben Aptallık Ettim Sİzin Gibi Bir Pluginer Onu Saniyesinde Yapar Tabi Biz Berbatız O Yüzden Sadece Onu Yapmamız 1 Haftamızı Aldı Gerçekten Özür Dilerim[DOUBLEPOST=1440185186,1440184209][/DOUBLEPOST]güncel

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverim BirCok Plugini ReaLSTaR Serverinden Alıntı + Resimleride O Konudan Almışsın :) Sizdende Bu Beklenirdi Zaten..

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Serverim BirCok Plugini ReaLSTaR Serverinden Alıntı + Resimleride O Konudan Almışsın :) Sizdende Bu Beklenirdi Zaten..

GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hangi Plugin Alıntı ???
Bizim Kullandığımız Pluginleri herkes Kullanıyo.