Mayor's Modern House | %25 | >> Majoras <<

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba forumcular !
Uzun zamandır aktif değildim bir yapı yapmaya zamanım nerdeyse hiç yoktu bende hergün 15'er dakika oyuna girip yapı yapıp çıkıyorum.Elbette 15 dakikayı boşuna harcamamalıydım birşeyler yapmam gerekirdi.
ve büyük bir modern eve veya villa yapmaya başladım bu sefer yapıp foruma direk koymayacağım.
Sizinde görüşlerinizi almak istiyorum.Neler ekleyebilirim,Neyi değiştirmeliyim,Neyi nasıl yapmalıyım veya nasıl gittiği hakkında.
Gelelim Resimlere ;

Resimler aşırı amatör olduğu için kusura bakmayınız.ev fikirlere göre değişecektir.her geliştirdiğimde konuyu güncelleyerek evin güncel halini göreceksiniz.ev bitince terraform üzerine yerleştirelecektir.

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Evi Görünce Aklıma Tony Stark Geldi Nedense Ev Hoş Duruyor Eklenmesi Gereken Dekarasyon Ve Birazda Halı Olabilir.

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rastgele Siyah Beyaz Hoş Durabilir Yani Hani Yere İnek Postu Sererler Ya Ona Benzer Şekilde.

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Red Stone İle Açılır Kapanır Araba Garajı Hoş Durabilir İçinede Araba Ama Araba Yapmak Biraz Zor Olabilir. :)
yok canım sen buildini geliştirebili suan benim eski halim gibi ama ben artık ev yapmayı bıraktım ( paslandım ) ancak spawn gibi şeylerde dahada prolaştım :D

Hımm, sanırım iç dekoru diyorsun sen evin dışını bitirdikten sonra içine başlamayı düşünmüştüm ben ama fikrin için teşekkür ederim.
İçide Geliştir Dışarıya yol cek insan koy zırh standlarıyla :D

Nothingkat42

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yok canım sen buildini geliştirebilirsin suan benim eski halim gibisin ama ben artık ev yapmayı bıraktım ( paslandım ) ancak spawn gibi şeylerde dahada prolaştım :D

Paslandım Derken Bıraktım Der Gibisin Bence Tekrar Başla O Pasları Yok Etmelisin :)

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş . Bu arada o son iki resmin olayı ney, birkaç defa rastladımda