mc.batihost.com Minigames - Creative - Gelişmiş Survival - KitPvP - SkyBlock - HungerGames - RPG

YKemal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel server.

Son düzenleme:

Mehdi Tuncer

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bulider alımı varmı?
---> tmm gördüm varmış
Elimde güzel maplar var başak server için ter dökmüştüm fakat alınamadım skypden ekleyip fotolarını gönderirim creative de yapımı inşa ediyorum :)

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
su tabdaki olay çok güzel kimin nerde oldugunu gösteriyo başarilar dilerim

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kuzenle serverinize girdik güzelmis

BuilderBox / Ramram12345 Sevgiler ile[DOUBLEPOST=1423241715,1423241590][/DOUBLEPOST]peki alimlar nolucak ?

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. Nedeni ile birlikte yazarsanız sevinirim.
Türkçe karakter kullanmamışsınız ığçüö gibi Ve oyunda bir sürü eksik keşfettim Unio'danda kopya çekilmiş o havadaki elmaslar :) sonra Menü hatalı bir bakarsan hataları görürsün. Bunların haricinde pek sorun yok bence daha iyi olmalıydı Sonuçta Batihost'tan bahsediyoruz.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Türkçe karakter kullanmamışsınız ığçüö gibi Ve oyunda bir sürü eksik keşfettim Unio'danda kopya çekilmiş o havadaki elmaslar :) sonra Menü hatalı bir bakarsan hataları görürsün. Bunların haricinde pek sorun yok bence daha iyi olmalıydı Sonuçta Batihost'tan bahsediyoruz.
Türkçe harfleri bilerek kullanmadım. Çünki eklentilerin büyük bir çoğunluğu ya bozuk gösteriyor yada direk eklenti çöküyor. Fakat bunun hakkında çalışmalarım var.
UnioCraftta havada duran elmas varmıydı yav?
Menüdeki sorunları yazarsan işimi kolaylaştırmış olabilirsin sonucunda sunucuya neredeyse bir ben bakıyorum ve 7-8 ayrı sunucuya tek kişi bakmak çok kolay değil.

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Türkçe harfleri bilerek kullanmadım. Çünki eklentilerin büyük bir çoğunluğu ya bozuk gösteriyor yada direk eklenti çöküyor. Fakat bunun hakkında çalışmalarım var.
Ben 15 saniyede türkçe karakteri yapıyorum bilene kolay.
sunucuya neredeyse bir ben bakıyorum ve 7-8 ayrı sunucuya tek kişi bakmak çok kolay değil.
Bide onu bana sor neyse menüye gel menüde HardCore Factions mu ne yazıyordu tıkla Creative gidiyordu sanırsam