mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok iyisiniz gençler. Bozmadan devam edin, rehberler ara sıra cevap vermiyor ve çok saçma sapan cevaplar veren(yazmayı dahi bilmiyor çocuk) bi rehber var.. Onun dışında sunucu çok iyi :) 2010’dan beri oynarım şu sunucuları, yeni nesil sunucuları pek sevmem. Buna kolay ısındım. Zevkli.

heyhex

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu arada, discord linkinin süresi geçmiş, onu süresiz link yapıp ekleyin veya sürekli güncelleyin :)) giremedim

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu arada, discord linkinin süresi geçmiş, onu süresiz link yapıp ekleyin veya sürekli güncelleyin :)) giremedim
Yorumunuz için teşekkürler. Link güncellendi, bahsi geçen rehberi ve olay tarihini discord veya forum üzerinden bildirirseniz işlem uygularız :D

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Başarılar dilerim konu tasarımından tut sunucu özelliklerine kadar her şey güzel gözüküyor.

TahaIsCoding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yetkilileriniz çok saygısızca davranıyor . moderatörleriniz hadlerini aşıyor . adama duel atıyorum strafe atıp wtap yapıyorum hile deyip banlıyor ölünce kontrole al beni diyorum almıyorum keyfim istemiyor diyor ban atıyorum sana diyor ban atıyor attıgın bütün hesaplara ban atıcam senin diyor inşallah yakında sunucuyu kökten kapatırsınız zaten yediğiniz saldırılardanda ne kadar igrenç ve çirkefleşmiş bir sunucu oldugunu kanıtlıyor . kim bilir kimin hakkını yedinizde size saldırıyor yazık ...

ErenTN2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel ve Kaliteli bir sunucu oynuyorum sistemler harika konu tasarımı 10/10 !