mc.FizyNetwork.com| FizyNetwork | OPSkyBlock | Coin & JackPot & AdaKit & ItemSP| ts3.FizyNetwork.com

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0

FizyNetwork bünyesinde sunucumuz 10.10.2017 tarihinde erişime aktif edilmiştir.
FizyNetwork size en az olarak vaat edebileceği 5 ay aktif olacağıdır, elbette bu 5 ay içerisinde tabii ki bir 5 ay daha aktif olmamızı sağlayacak bütçemizi toplamamız kesin ihtimalini taşımaktadır.

Eski oyuncularımız bizi çok farklı şekillerde tanıyor olabilir, öncelikle asıl yönetim kadromuzdan bahsedelim.

Ulaş Can Demir
Ulaş Can, oyun adı ile IAways olarak tanınmaktadır. Kendisi FizyNetwork sunucularının sahibidir. 2012'den beri başladığı minecraft serüveninde birçok başarıyı ilerletmiş fakat belli belirsiz kişilerden dolayı açtığı sunucular yarıda kesmek zorunda kalmıştır.
"Türkler tarihte çok kez devletleri yıkılıp, birçok kez de tekrar devlet kurmuş bir ırktır." cümlesi Ulaş Can için "Tarihte birçok kez sunucusunu kapatmak zorunda kalmış, birçok kez yeni sunucularla hayata dönmüştür." şeklinde kullanılması yalan bir ifade olmamaktadır, Ulaş Can Demir ve Ulaş Demircinin dostlukları 2016 senesine dayanmaktadır.

Ulaş Demirci

Ulaş, oyun adı olarak CashTR olarak tanınmaktadır. Kendisi FizyNetwork sunucularında üst yönetim üyesidir. 2014 yılından beri minecraft'da oyuncu ve yönetici olarak bulunan Ulaş, adaşı gibi kendisi de birçok sunucu açmış ve belli sebeplerden dolayı kapatmak zorunda kalmıştır. birçok sunucu açıp kapatması nedeniyle ve çevresinin yardımlarıyla bu işte uzmanlık derecesini neredeyse yakalamıştır, fakat kendi prensipleri nedeniyle "Öğrenmenin sonu yoktur." sözünü benimseyerek hiçbir zaman kendine uzman demeyecektir.

Sunucu Tanıtımımız

Yönetim Kadromuz Resmi
Kurucu
IAways

Admin
CashTR

Sunucu Teknik Özellikleri
Sunucu Sürümleri
1.8 - 1.12x
IP Adresimiz
mc.fizynetwork.com
Team Speak Destek
ts3.FizyNetwork.com
WhatsApp Destek
+1 587 200 4899
(Cumartesi ve Pazar Günleri Kontrol Edilir & 7/24 Mesaj Gönderebilirsiniz.)

Bellek (RAM)
25/30 GB

Max. SSD (Disk)
240 GB
İşlemci

İntel Xeon® E3 Serisi

(Sayfanın Hızlı Yüklenmesi İçin Spoiler Altındadır.)
Spawn

KASALAR

MARKET

Son düzenleme:

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server ne zamana açılır keşş?

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Mute atıp sonra özelden yaz diyen harika kurucunuz var. ayrıca 2 afk rehber muhteşem doğrusu.

OnlyUnknown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konuyu baltalamak gibi olmasın ama ;
Oyunlarla aram yok pek , normalde Linux kullanırım.
Neyse Teamspeak adresini araştırdım , eski adı LordOfMine imiş.
Neden kapandığı ile bi' bilgi yoktu ve lakin www.lordofmine.com sitesine girince her şeyi anladım.
http://www.lordofmine.com/
Bir kadın burada 'hahahaha' sözleriyle gülüyor.
Neden böyle ?

Vasen

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Vasen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
daha iyisini yap oyniyalım dostum beklerim ben sunucuyu gayet beğendim (yan hesap açanların dışında (1.)
Dostum eleştiri yapmam seni üzdü mü? Eleştiriye gelemiyorsanız konu açmayın lütfen. Bu arada yok dostum gelme oynama en kötüsü benim sunucum.

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
Konuyu baltalamak gibi olmasın ama ;
Oyunlarla aram yok pek , normalde Linux kullanırım.
Neyse Teamspeak adresini araştırdım , eski adı LordOfMine imiş.
Neden kapandığı ile bi' bilgi yoktu ve lakin www.lordofmine.com sitesine girince her şeyi anladım.
http://www.lordofmine.com/
Bir kadın burada 'hahahaha' sözleriyle gülüyor.
Neden böyle ?
O sunucu bize devredilirken alan adı kaydı verilmemişti, 2-3 gün öncesinde erişimimiz aramızdan atılan arkadaş tarafından kapatıldı.
Eski sunucudan geriye kalanları FizyNetwork altında topladık, kendimize ait bir alan adı ile sunucuyu devam ettirmeyi amaçladık, öyle de yapıyoruz.

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum eleştiri yapmam seni üzdü mü? Eleştiriye gelemiyorsanız konu açmayın lütfen. Bu arada yok dostum gelme oynama en kötüsü benim sunucum.
sunucunun sahibi yetkilisi değilim ben..bu benim görüşüm ve evet sw'in kötü..

FizyNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle selamlar dostlar, sunucumuzun eski IP'si mc.lordofmine.com idi fakat değiştirmek zorunda kaldık. Yeni IP Play.FizyNetwork.Com
Mc.FizyNetwork.Com iki IP ile giriş yapabilirsiniz.

Gelelim özelliklere ;
- Başlangıçta /adakit yazarak kit alabilme | 1 adet Başlangıç kasa anahtarı, 3 stack elmas,altın,demir blok, 3 golem spawner verir.
- Güvenli bir takas sistemi için /trade | Takas yapmak istediğiniz arkadaşınıza /trade isim yazarak takas yapabilirsiniz.
- Demir Altın Zümrüt Elmas Spawnerler! | Bu spawnerleri VIP alan oyuncularımıza hediye veriyoruz, ayrıca eventlerde dağıtıyoruz.
- Kırdığınız blokların envanterinize gelmesi için /otoesya | /otoesya yazarak her kırdığınız blok envanterinize gelir!
- Eşyanın nasıl yapıldığına bakmak için /nasilyapilir | Tüm işe yarayacak itemlerin yapılışları mevcuttur.
- Taş kırdığınız da coin sistemi devreye girmektedir. | /coin yazarak bilgi alabilirsiniz ( Sans Kasa Anahtarı Verir ).
- Mob öldürdüğünüz de Takas Coin'i düşer. | /warp koylutakas da spawner, kutu, kazma kılıç vs alabilirsiniz.
- Savaşta öldürdüğünüz her kişi için para çeki düşer | Sağ tıklayarak parayı alabilirsiniz.
- SkyLord ve SkyMaster olmak için ada levellerinizi yükseltmelisiniz. | /c yazarak bilgi alabilirsiniz (SkyLord : 20.000 SkyMaster: 40.000).
- VIP satın almak için ts3.fizynetwork.com adresimize gelebilirsiniz. | Sitemiz bakımdadır. (En yakın zaman da aktif olacaktır).
- SkyLord ve SkyMaster kitleri bulunmaktadır. | (SkyLord : Koruma 3 set, kılıç kazma vs SkyMaster : Koruma 4 set, kılıç kazma vs).
- Prismarin blok ne işe yarar ? | 1 tanesi 1000 ada leveli verir, /prismarin yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

GUNCEL REKOR !