[MC.GAİACRAFT.GA] - 1.17 Taban - 2.Sezon Aktif! - Gelişmiş Coinler - Gelişmiş Fırınlar/Huniler/Spawnerlar - Sunucu satılmaktadır.

xaprier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
mc.gaiacraft.ga
Oyun Sürümü
1.17
Sunucu Slotu
64
Sunucu Türü
Survival

Bot Yarışı

İnternetten destek alarak hazırlayıp düzenlediğimiz bir haritadır.
Labirent

Tamamen bizim yaptığımız bir şey olup insanları çıkmaz yola, sahte çıkışlara ulaştıran en güzel eventimizdir.
At Yarışı

İnternetteki kaynaklardan destek alarak düzenleyip hazırladığımız bir haritadır.
Ek Özellikler
7 Farklı yükselmesi zor rütbelerimiz ile yükseldikçe ekstra özellikler elde edin
Takım eklentimiz ile takımlar oluşturun ve takım savaşlarına katılım sağlayabilin!
HızlıCraft sistemimiz ile kolay ve hızlı craft yapabilin!
Şanslı kasalarımızdan çeşitli ödüller kazanın!
Gaia Kasalarından aşırı güçlü eşyalar kazanın!
Günlük eventlerden ödüller kazanın!
Skin Komutu ile istediğiniz skini anında kullanın!
Oyunculara güvenmiyorsanız, Ticaret sistemimiz size göre!
Oyuncu Warpları ile marketinizi ve serginizi açın!
Kapıları ve sandıklarınızı kilitleyin!
Tapu sistemi ile arazilerinizi koruyun!
Görev yaparak mesleklerde gelişin!
Anti-Hile ile hilesiz oyun keyfi!
Müzayede ile eşyalarınızı satın!
Coin Sistemimiz ile ticari zekanızı konuşturun!
Gaia Ticareti ile aşırı güçlü eşyalar elde edin!
Seviyeli Hunilerimizin tadına varın!
Seviyeli Fırınların tadına varın!
Anti X-Ray ile X-Ray'siz oyun keyfi!
Biriken Spawnerlar ile Sistem zekanızı konuşturun!
Profil ile istatistiklerinizi ayrıntılı şekilde görün!
Yetkili kadrosunun farkını görün!
Kullanacağınız her komut tamamiyle Türkçe!
%100 Türkçeleştirilmiş mesajlar!
Discord'dan tavsiye verin!
Discord desteğinden faydalanın!
Kurallarımız
Küfür, Argo vb. kelimeler tamamiyle yasaktır.
Oyuncu Kışkırtma ve Cinsel içerik paylaşımı yasaktır.
Reklam yapmak, IP paylaşımı yasaktır.
Sunucu açığından yararlanmak yasaktır.
Oyundaki ürünlerinizi diğer oyunculara gerçek para ile satmak yasaktır.
Tapu(Claim) Troll yasaktır.
Tp Tuzağı yasaktır.
Daha fazla bilgi için Kurallar tıklayınız.
Politikamız
Politikamızı görüntülemek için Politikamız tıklayınız.
Hedeflerimiz
Sokağa çıkma yasaklarına rağmen arkadaşlık kurabileceğiniz bir ortam hazırlamak.
Çeşitli eventlerle modunuzu yükseltmek.
Hilesiz oyun keyfi yaşatmak.

Eğlenceli bir oyun zevki sunmak.

Son düzenleme:

Kravat_08

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle iyi akşamlar.Biz bir sunucuya başlarken önce iyice inceleriz ve incelerken markette çimento fiyatının gayet iyi oldugunu gördük ve 3 kişi saatlerce uğraşıp kendimize full set aldık fakat admin beyciğimiz ne yaptı sunucunun kendi eklentisi olan veinminerı kapattı sonra çimentonun fiyatını düşündü bunlarda yetmezmiş gibi bize perma ban attı.Aynılarını discorda yazdım o ne yaptı cevap bile vermeden banladı.Tekrar soruyorum kardeşim biz hilemi açtık xary mi kullandık 3. parti yazılım mı kullandık emeğimizle kastık sattık eğer bunların bir hata olduğunu düşünüyorsanız sizin sorununuz.

Kısacası sunucunun durumu belli.Yeni başlayan arkadaşlar başlayacaklarsa banlanmayı bazı oyunculara admin yardımı yapılmasını göze alıcaklar.Powered by Neşter

xaprier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle iyi akşamlar.Biz bir sunucuya başlarken önce iyice inceleriz ve incelerken markette çimento fiyatının gayet iyi oldugunu gördük ve 3 kişi saatlerce uğraşıp kendimize full set aldık fakat admin beyciğimiz ne yaptı sunucunun kendi eklentisi olan veinminerı kapattı sonra çimentonun fiyatını düşündü bunlarda yetmezmiş gibi bize perma ban attı.Aynılarını discorda yazdım o ne yaptı cevap bile vermeden banladı.Tekrar soruyorum kardeşim biz hilemi açtık xary mi kullandık 3. parti yazılım mı kullandık emeğimizle kastık sattık eğer bunların bir hata olduğunu düşünüyorsanız sizin sorununuz.

Kısacası sunucunun durumu belli.Yeni başlayan arkadaşlar başlayacaklarsa banlanmayı bazı oyunculara admin yardımı yapılmasını göze alıcaklar.Powered by Neşter
Öncelikle ekonomi, haritalar, eklentiler, çeviriler, tasarımlar, yazılımı ve donanımıyla tek başıma uğraştığım için bazı şeyleri artık kaçırıyorum. Ve bunları şu an beta aşamasında olan sunucumuzu açık tutarak fark edip düzeltiyorum. Ekonomi bozuk olmaması için bu yaptıklarım gayet normal bir şey. Kural ise nettir. Bize bildirmezseniz yasaklanırsınız. Bu yaptığınız zaten 1 değil 2 değil 3 değil kaç kere yaptınız ve bildirmediniz bunu. Bize bildirmeyip ekonomiyi ağlatıp sunucuyu boşa yapmış olmamı sağlayacaktınız. Ek olarak yasaklar normal şekilde atılır fakat siz cezaları katlaya katlaya üstüne üstlük saygısız bir biçimde hakaret edip kalıcı yasaklanmayı hakettiniz. Ek olarak diğer yorum için sorunuz ve cevabım: 3.parti yazılım mı kullandık? cevabım evet kesin ve net şekilde kullandınız. Ben mal değilim, ne zamandır bu işle ve başka yazılım işleriyle uğraşıyorum. Beni boşuna kandırmaya çalışmayınız. Diğer yorumlarınız dikkate alınmayacaktır. İkinize de iyi günler dilerim.

Düşüncelerinizi tek taraflı düşünüp diğer insanlar gözünden düşünmeden yorum yapıp sonra da taraflı hakaretler yapan siz gençler bana acımaya devam ediniz lütfen.

Son düzenleme:

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server açıkcası saçma geldi bana 1 gün aktif olmadık adamlar maşallah clmizi silmiş teşekkürler gaia ekibi sizi seviyorum köylülerim emeklerim boaş gitti aman neyse sonuçta arkadaşlarınız var deilmi onlar ister siz silersiniz. :)

xaprier

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server açıkcası saçma geldi bana 1 gün aktif olmadık adamlar maşallah clmizi silmiş teşekkürler gaia ekibi sizi seviyorum köylülerim emeklerim boaş gitti aman neyse sonuçta arkadaşlarınız var deilmi onlar ister siz silersiniz. :)
Sunucuda arkadaşlarımız olmamakla beraber tapuları onların isteklerine göre silmiyor, tapu etrafında boş tapu olduğunda yani tapu trolleme olduğunda siliyoruz sadece. Biz küçük çocuklar değiliz ve bu yüzden o tür şeyler yapmıyoruz. Biz sadece size oynayabileceğiniz güzel bir paket hazırlayıp ve ek olarak sunucusu vs vs vs için para harcayıp size oynayabileceğiniz bir sunucu sunuyoruz. Ve kimse rahatsız olmasın, denge bozulmasın, kavga olmasın ve diğer rahatsızlıklar gerçekleşmesin diye oyuna gerekli kuralları ve politikaları getiriyoruz. Ve her gerektiğinde de bunları düzenliyoruz. Çünkü dengeli bir sunucu olma yönünde bunları görüp değiştirmek şarttır. Sizin kim olduğunuzu bilmiyorum ve yakın zamanda tapu sildiğimizi de hatırlamıyorum. Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Discord ve site desteği bulunmaktadır. İyi günler dilerim.

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda arkadaşlarımız olmamakla beraber tapuları onların isteklerine göre silmiyor, tapu etrafında boş tapu olduğunda yani tapu trolleme olduğunda siliyoruz sadece. Biz küçük çocuklar değiliz ve bu yüzden o tür şeyler yapmıyoruz. Biz sadece size oynayabileceğiniz güzel bir paket hazırlayıp ve ek olarak sunucusu vs vs vs için para harcayıp size oynayabileceğiniz bir sunucu sunuyoruz. Ve kimse rahatsız olmasın, denge bozulmasın, kavga olmasın ve diğer rahatsızlıklar gerçekleşmesin diye oyuna gerekli kuralları ve politikaları getiriyoruz. Ve her gerektiğinde de bunları düzenliyoruz. Çünkü dengeli bir sunucu olma yönünde bunları görüp değiştirmek şarttır. Sizin kim olduğunuzu bilmiyorum ve yakın zamanda tapu sildiğimizi de hatırlamıyorum. Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız Discord ve site desteği bulunmaktadır. İyi günler dilerim.
Tapu troll yoktu arkadaş 200 blok uzaktaydı destek açsam bile aynı şeyi diyecektiniz

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşınızdır sanırsam