MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

0lumGunu1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
forumda genişliği attırma şansınız varmı darboğaz yapıyor konular. Sunucu güzel.

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Usta_Minecraftcı'ya Sesleniyorum Başka Sunucularda Oyuncuları Adminleri Banlamak,Oyuncuların Adalarını Sıfırlamak Serverinizi Yükseltmez Batırır! Başka Serverlerle Yarış Oyuncuların Emeklerini Çöpe Atmakla Değil! Kendi Serverini Güzelleştirmekle Olur!

Usta_Minecraftcı

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Usta_Minecraftcı'ya Sesleniyorum Başka Sunucularda Oyuncuları Adminleri Banlamak,Oyuncuların Adalarını Sıfırlamak Serverinizi Yükseltmez Batırır! Başka Serverlerle Yarış Oyuncuların Emeklerini Çöpe Atmakla Değil! Kendi Serverini Güzelleştirmekle Olur!
Ha Burada Düzeltmem Gerekenler Var
1- Benim KonyaCraftla Şuanda Uzaktan Yakından Alakam Yoktur Oynamıyorumda şu an.
2- Ne Yarışından Bahsediyorsunuz Bakmışsınız Profilime Hangi Konuya Mesaj Yazmışsam Direk Sanki Yöneticiymişim Gibi Yargılamışsınız.
3- Sunucunuzun Yedeklerini Almamanız Sizin Kendi Sorumluluğunuzdur.

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ha Burada Düzeltmem Gerekenler Var
1- Benim KonyaCraftla Şuanda Uzaktan Yakından Alakam Yoktur Oynamıyorumda şu an.
2- Ne Yarışından Bahsediyorsunuz Bakmışsınız Profilime Hangi Konuya Mesaj Yazmışsam Direk Sanki Yöneticiymişim Gibi Yargılamışsınız.
3- Sunucunuzun Yedeklerini Almamanız Sizin Kendi Sorumluluğunuzdur.
Konuda Yeni Rekorumuz vs Değiniz İçin Böyle Demiştim Alakanız Yok İse KonyaCraft a Özür Dilerim. Sunucumuzun Yedekleri Vardıki Büyük Oranda Kurtardık Ama Bütün Oyuncuların Emeklerini Çöpe Atmak Neden?

Usta_Minecraftcı

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konuda Yeni Rekorumuz vs Değiniz İçin Böyle Demiştim Alakanız Yok İse KonyaCraft a Özür Dilerim. Sunucumuzun Yedekleri Vardıki Büyük Oranda Kurtardık Ama Bütün Oyuncuların Emeklerini Çöpe Atmak Neden?
Malesef , Zeki biriyim sadece aptalca şeyler yapmak daha çok zevk veriyor :) Sözüyle Cevap Vermek İstiyorum.

Anlıyorum Sizide Sizde Haklsıınız :QWeq Bide Özür Diliyor Hala Motd Aynı

Son düzenleme:

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Değiştirmiştim ancak dosya yüklenirken hata vermiş görmedim