MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
Ha Burada Düzeltmem Gerekenler Var
1- Benim KonyaCraftla Şuanda Uzaktan Yakından Alakam Yoktur Oynamıyorumda şu an.
2- Ne Yarışından Bahsediyorsunuz Bakmışsınız Profilime Hangi Konuya Mesaj Yazmışsam Direk Sanki Yöneticiymişim Gibi Yargılamışsınız.
3- Sunucunuzun Yedeklerini Almamanız Sizin Kendi Sorumluluğunuzdur.
Ha Burada Düzeltmem Gerekenler Var
1- Benim KonyaCraftla Şuanda Uzaktan Yakından Alakam Yoktur Oynamıyorumda şu an.
2- Ne Yarışından Bahsediyorsunuz Bakmışsınız Profilime Hangi Konuya Mesaj Yazmışsam Direk Sanki Yöneticiymişim Gibi Yargılamışsınız.
3- Sunucunuzun Yedeklerini Almamanız Sizin Kendi Sorumluluğunuzdur.
Konuda Yeni Rekorumuz vs Değiniz İçin Böyle Demiştim Alakanız Yok İse KonyaCraft a Özür Dilerim. Sunucumuzun Yedekleri Vardıki Büyük Oranda Kurtardık Ama Bütün Oyuncuların Emeklerini Çöpe Atmak Neden?
Malesef , Zeki biriyim sadece aptalca şeyler yapmak daha çok zevk veriyor :) Sözüyle Cevap Vermek İstiyorum.

Anlıyorum Sizide Sizde Haklsıınız :QWeq Bide Özür Diliyor Hala Motd Aynı
Değiştirmiştim ancak dosya yüklenirken hata vermiş görmedim
Konuşma sonuçlanmış, sanırım bir şey dememe gerek yok.

Malesef , Zeki biriyim sadece aptalca şeyler yapmak daha çok zevk veriyor :) Sözüyle Cevap Vermek İstiyorum.

Anlıyorum Sizide Sizde Haklsıınız :QWeq Bide Özür Diliyor Hala Motd Aynı
Resimi kaldırmanı tavsiye ederim, Reklam'dan dolayı Uyarı alabilirsin.

Son düzenleme:

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Factions'a güzel bi hile koruması gerek hocam , eğer o da gelirse tadından yenmez :)

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok saol eskiden 10 saniyede siliniyorken itemler sandıklara gidene kadar siliniyodu birde markete el atsanız valla skyblock tadından yenmez

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
market güzel olduda eksik itemler var mesela kaktüs onları ekleseniz
Kaktüs Hakkında Gerekli Açıklama Yapılmıştı, Bug Dolayısıyla Kasan Çok Fazla Kişi Olduğu İçin Eklenmedi. Belki İleride Tüm Kaktüsler Silinip Eklenebilir.
Usta_Minecraftcı'nın dediği gibi. @Usta_Minecraftcı bilgilendirme için teşekkürler.

Konu güncel.

Creative tekrar eklenecektir.

Teknik problemler giderildi, sunucu aktif. Creative açılışı yarına ertelendi.

Creative sunucumuz açıldı, hayırlı olsun!

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mükemmel ötesi keşke daha önce girseydim boş sw ler ile vaktimi harcadım tebrik ederim harika bi server sonoyuncuyla kafa kafaya olabilir 1 2 sene sonra (kalite bakımından).

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

Nuget

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
s

Son düzenleme: