MC.KONYACRAFT.COM < 1.8.8 (1.7-1.15.2) > SkyBlock EasyFaction PvP Survival EggWars HG/SG SkyWars Creative | 2015'ten Beri

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Easy Faction olayını sevmesemde sunucuya girip bir göz atacağım.

Not : Servera girdim daha sonra faction yerine bakayım dedim ve eleştiri yapınca anında küfür yedim oyunculardan. Eleştiriye bile tahammülü olmayan oyuncu kitlesi olan bir server. Yaşı küçük arkadaşlarımız direk küfürü basıyorlar, bunun dışında ilgilenen Rehber tarzı yetkililerde göremedim. Vip olmuş adam bile çok rahat bir şekilde herkese küfür edebiliyor.
Sunucunun oyuncu kitlesi sunucuyu temsil etmez. Oyuncular kendi kişiliğini belli etmiş. Yetkili konusuna gelir isek, yetkili almanın ne kadar riskli ve gereksiz olduğunu hepimiz biliyoruz, alınan yetkili ya kendi menfaatine komut kullanır ya da hiç kullanmaz. Bu yüzden küfür eden oyuncuları fazla umursamadan oyununa devam etmen en mantıklısıdır. Bu arada eleştiriyi oyun içinde yapman ayrı bir komik durum :D Eleştiriyi gelip forumda konuya yapman gerekirdi. İyi akşamlar.

Ahmet Gelir

Mc.KonyaCraft.Com - agelir3
En iyi cevaplar
0
Easy Faction olayını sevmesemde sunucuya girip bir göz atacağım.

Not : Servera girdim daha sonra faction yerine bakayım dedim ve eleştiri yapınca anında küfür yedim oyunculardan. Eleştiriye bile tahammülü olmayan oyuncu kitlesi olan bir server. Yaşı küçük arkadaşlarımız direk küfürü basıyorlar, bunun dışında ilgilenen Rehber tarzı yetkililerde göremedim. Vip olmuş adam bile çok rahat bir şekilde herkese küfür edebiliyor.
Maalesef bu tarz tatsız durumlar olabiliyor. Geçmişte dahada tatsız durumlar yaşanmasına sebebiyet verdiği için sunucuda yönetim harici yetkili bulunmuyor. Oluşan açığı gidermek için tasarladığımız Editör programı üzerine çalışmalarımız devam ediyor.

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Sunucunun oyuncu kitlesi sunucuyu temsil etmez. Oyuncular kendi kişiliğini belli etmiş. Yetkili konusuna gelir isek, yetkili almanın ne kadar riskli ve gereksiz olduğunu hepimiz biliyoruz, alınan yetkili ya kendi menfaatine komut kullanır ya da hiç kullanmaz. Bu yüzden küfür eden oyuncuları fazla umursamadan oyununa devam etmen en mantıklısıdır. Bu arada eleştiriyi oyun içinde yapman ayrı bir komik durum :D Eleştiriyi gelip forumda konuya yapman gerekirdi. İyi akşamlar.
Eleştiriyi forumda konuya yapacağım diye bir şey yok. Yetkili almak riskli bir şeydir fakat elbet güvenilir biri bulunur bu çok zor bir şey değil. Sunucunun oyuncu kitlesi sunucuyu zaten temsil etmez öyle bir şey demedim. Farkındaysan sadece “eleştiriye bile tahammülü olmayan oyuncu kitlesi olan bir server” dedim.

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Konu güncel.

Son düzenleme:

Prisma

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Güzel. Konu'da Düzen'ide Güzel. O Zaman Başarılar.

Ahmet Gelir

En iyi cevaplar
0
Teşekkürler

Son düzenleme:

Simo321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KonyaCraft, B A Ğ I M L I L I K yapacak derecede sıcak, aile ortamı hissettiriyor.