mc.Mobolla.org | Yenilikçi sistemler, Görev entegreli rütbeler, Alternatif Ekonomi, Farklı alet serileri - 1.8x - 1.16.x

P1T10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
mc.Mobolla.org
Oyun Sürümü
1.8.x - 1.16.x
Sunucu Slotu
Limitsiz
Sunucu Türü
Survival

Sunucu IP: mc.Mobolla.org

mobolla-konu-son.png

zindan.png

ktakas.png

balik.png

qaptan.png

GÖRSELLER GÜNCELLENECEKTİR.

Son düzenleme:

Devrim21

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server plugin olarak kötü bir şey görmediğim bir server lag yok oynanışı iyi ancak başlayalı 1 saat olduktan sonra bir adam bana tp tuzağı yaptı ve ardından ben adam direkt olarak küfür ettim ardından dedim ki ben bu küfürü muteyi göze alarak ettim dedim ve mutel ss i rehbere gittiği gibi atabilir muteyi bana sorun değil dedim ardından adam all chattan bana abii zina yazdı ki bunun anlamını çoğunuz biliyordur (o...çocuğu) demek oluyor chatta adam bunu bana dedikten sonra rehber sadece uyardı kelimelerine dikkat et dedi ardından rehberin küfürü bilmediğini düşünerek açıklamasını yaptım attığım ss te de mevcut rehber ardından beni muteledi sen küfür ediyorsun dedi ancak benim tek amacım adamın ettiği lafın anlamını söylemek ve bunun sonucunda gereğini yaptırmaktı bu şekilde bir başrehberleri var bu yüzden benim tek önermeme sebebim serveri bu başrehber olucak discordda da aynı şekilde başrehber denilen eleman uğraşamam diyip başından atıyor adamları .Bu servere başlıyacak iseniz şimdiden bunları bilerek başlamanızı tavsiye ederim bilgilendirdiysem ne mutlu bana iyi forumlar.
2020-09-18_16.52.04.png

P1T10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server plugin olarak kötü bir şey görmediğim bir server lag yok oynanışı iyi ancak başlayalı 1 saat olduktan sonra bir adam bana tp tuzağı yaptı ve ardından ben adam direkt olarak küfür ettim ardından dedim ki ben bu küfürü muteyi göze alarak ettim dedim ve mutel ss i rehbere gittiği gibi atabilir muteyi bana sorun değil dedim ardından adam all chattan bana özür dilerimi zina yazdı ki bunun anlamını çoğunuz biliyordur (o...çocuğu) demek oluyor chatta adam bunu bana dedikten sonra rehber sadece uyardı kelimelerine dikkat et dedi ardından rehberin küfürü bilmediğini düşünerek açıklamasını yaptım attığım ss te de mevcut rehber ardından beni muteledi sen küfür ediyorsun dedi ancak benim tek amacım adamın ettiği lafın anlamını söylemek ve bunun sonucunda gereğini yaptırmaktı bu şekilde bir başrehberleri var bu yüzden benim tek önermeme sebebim serveri bu başrehber olucak discordda da aynı şekilde başrehber denilen eleman uğraşamam diyip başından atıyor adamları .Bu servere başlıyacak iseniz şimdiden bunları bilerek başlamanızı tavsiye ederim bilgilendirdiysem ne mutlu bana iyi forumlar.Ekli dosyayı görüntüle 179855
Her yetkiliyi elimizle seçmiyoruz. Başlarken dar bir kadro şansımız vardı onlarla başladık üstüne ekleyecek kadar kişi de tanıyamadık. Onlar o sırada kimi görürlerse ona işlem yapmışlardır. Ben aktif olsaydım farklı olurdu o ayrı, o zaman daha dikkatli oluyorlar genelde çünkü. Zaten zor bir zamanın ardından tekrar stabile dönmüş halinde girmişsiniz sunucuya. Ondan sonra ki aralık zamanda yetkililer de dahil herkes gergindi. Tabii bunun size yansımaması gerekirdi ancak yaşanmış öyle bir şey. Bu yana ben özür dilerim, oyun zevkiniz elinizden alındıysa kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Devrim21

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her yetkiliyi elimizle seçmiyoruz. Başlarken dar bir kadro şansımız vardı onlarla başladık üstüne ekleyecek kadar kişi de tanıyamadık. Onlar o sırada kimi görürlerse ona işlem yapmışlardır. Ben aktif olsaydım farklı olurdu o ayrı, o zaman daha dikkatli oluyorlar genelde çünkü. Zaten zor bir zamanın ardından tekrar stabile dönmüş halinde girmişsiniz sunucuya. Ondan sonra ki aralık zamanda yetkililer de dahil herkes gergindi. Tabii bunun size yansımaması gerekirdi ancak yaşanmış öyle bir şey. Bu yana ben özür dilerim, oyun zevkiniz elinizden alındıysa kusura bakmayın.
Evet madem böyle bir yetkili probleminiz var ve sorunlar yaşıyorsunuz anlyıyorum bu olabilir ancak bu şekilde defalarca discorddan başkalarından da gelen ve ss li bir şekilde de gelen şikayetlerden sonra o adamı admin yapmanız bence bu serverin kalitesini gösteriyor ben gene girdim bugün ve çok güzel birşeye denk geldim bunuda burda paylaşmak istiyorum adamın biri discorda ss attı sol üstte zırhı ve zırh seviyesi gözüküyordu mod diyerek geçiştirmeye çalıştı ve admin dediginiz metobey benim ilk başta başrehber oldugu icin şikayet ettigim ve 1 gün sonra admin olan metobeyin buna verdiğii cevabı tüm forumla ve bu servere gelmek isteyenlerle paylaşmak istiyorum
2020-09-20_16.17.11.png

GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZRE ARKADAŞLAR ADAMLAR KALİTEYİ DEĞİL SERVER AKTİFLİĞİNİ ÖNEMSİYOR SADECE SIRF OYUNCU KAYBETMEMEK İÇİN HİLELERE GÖZ YUMULUYOR JAİL VERİLEREK TEKRARDAN DEVAM ETTİRİLİYOR İRONİK OLAN KISMI DA ADMİNİN HER HİLE AÇANI TEKTE BANLARSAK DEMESİ evet arkadaşlar tekrardan bu servere gelmek isteyenler bunları görsün ve gelmesin diyorum sadece iyi forumlar böyle serverlerle karşılaşmamanız dileği ile.