#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
0/10 konu tasarımı olsun sunucu bakımından olsun servere ilk defa giriyorum maximum hesap sınırına ulastınız diyor
Görüşünüz için teşekkürler. Sunucuya, IP adresiniz ile daha önce bir kayıt oluşturulduğundan bu sorunu yaşamaktasınızdır. Site bakımı sona erdiğinde site üzerinden kayıt olmayı deneyiniz.

TahaIsCoding

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ban Affı ne zaman gelecek haksız attıgın banların affı gelmiyor galiba ? eskiden ban affı getiriyordun

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Berbat bir sunucu. Speedmine yasakmıymış... Meh. Birde OpFaction diyorlar. Speedmine yasaklıyorsanız, Speedmine yerine geçecek Haste 4-5 ekleyeceksiniz o zaman. Çok yavaş kazıyor kazmalarımız. Hepimizinde edit kazma için 20-40 TL verecek parası yok. Çoğumuz baba parası yiyoruz. Ailelerimizin hepsi oyuna para yatırmıyor. Oyuncular para yatırmaya devam edin! Kurucuyu zengin edeceksiniz. Sonra bir güzel RTX 2080Ti SLI + Intel core i9 9900K sistem toplar. :) Speedmine açanlara "Kalıcı" ban olup, süreli ban olmadığından sunucuyu kınıyorum.

PARAMIZ OLSA EYVALLAH ÖDERDİK AMA PARAMIZ YOK. HİLE BUNUN İÇİN VAR!
BAKIN HİLEYİ HERKES YAPIYOR, TEK BEN DEĞİL!!!!!!

Kalite: 0/10
Hizmet: 0/10

ArifErdoganK

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Berbat bir sunucu. Speedmine yasakmıymış... Meh. Birde OpFaction diyorlar. Speedmine yasaklıyorsanız, Speedmine yerine geçecek Haste 4-5 ekleyeceksiniz o zaman. Çok yavaş kazıyor kazmalarımız. Hepimizinde edit kazma için 20-40 TL verecek parası yok. Çoğumuz baba parası yiyoruz. Ailelerimizin hepsi oyuna para yatırmıyor. Oyuncular para yatırmaya devam edin! Kurucuyu zengin edeceksiniz. Sonra bir güzel RTX 2080Ti SLI + Intel core i9 9900K sistem toplar. :) Speedmine açanlara "Kalıcı" ban olup, süreli ban olmadığından sunucuyu kınıyorum.

PARAMIZ OLSA EYVALLAH ÖDERDİK AMA PARAMIZ YOK. HİLE BUNUN İÇİN VAR!
BAKIN HİLEYİ HERKES YAPIYOR, TEK BEN DEĞİL!!!!!!

Kalite: 0/10
Hizmet: 0/10
MuzCraft'ı kötüleyebilmek için kendiniz ile çelişmeyin. Kurallarımızda hilenin kalıcı bir ban olduğu açıkça belirtilmektedir. Sunucumuzun seviye türü kişiden kişiye değişebiliyor. Ayrıca biz, bildiğiniz editci sunuculardan değiliz, verdiğimiz kazmalar en fazla büyü seviyesi olarak 8 seviyesine sahip oluyor. Bu kazmalar Haste 1'in yani Madencilik 1'in vermiş olduğu hıza eş değer bir hız veriyor ve genellikle servet(daha fazla külçe) özelliği için satın alınmaktalar.

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MuzCraft'ı kötüleyebilmek için kendiniz ile çelişmeyin. Kurallarımızda hilenin kalıcı bir ban olduğu açıkça belirtilmektedir. Sunucumuzun seviye türü kişiden kişiye değişebiliyor. Ayrıca biz, bildiğiniz editci sunuculardan değiliz, verdiğimiz kazmalar en fazla büyü seviyesi olarak 8 seviyesine sahip oluyor. Bu kazmalar Haste 1'in yani Madencilik 1'in vermiş olduğu hıza eş değer bir hız veriyor ve genellikle servet(daha fazla külçe) özelliği için satın alınmaktalar.
Hadi ama sen ve ben gibi gençler tarafından kurulmuş bir server. Yakın zamanda kapanır zaten. Biliyorum öyle sunucuları. En fazla birkaç sene daha dayanır sonra gider bu sunucuda diğerleri gibi. Boş yere banlamayın da keyfini çıkaralım sunucunun...

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda gerçek parayla Verimlilik 10 kazma satın bari.

ArifErdoganK

En iyi cevaplar
0
Ruh hali