MC.MUZCRAFT.COM | \\\ FACTION /// | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

EnverArda

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
benimle hemen iletişime geçin ben hile kullanmadığım halde banladınız bana ulaşın göstereyim nasıl bir düzenek kurdumu haksız yere ban atmayın skype:enver.arda

Swarozowski

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucunuzun texture packinin orjinal sitesini verebilir misiniz ? çok beğendimde güncel olarak ordan takip etmek isterim. sağolun.. skype adresimden ulaşabilirseniz çok sevinirim eğer olmazsa burdan yazabilirsiniz..skype ismim: merttm0

DoğukanRS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arif abi oyundaki adım xDodoMC 18.1.2016 günü bana bug sebebiyle ban attın o anahtarları bugla ben almadım bi adamı öldürdüğümde içinden çıktı ve ayrıca vipim de gitmiş oldu skypeni versen de çözsek sorunu ?yemin ederim onu bugla almadım adamın içinden çıktı skypem dodo.pvp eğer inatla banımı açmıycaksan paramı geri istiyorum

Son düzenleme:

Flo2511

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
serverde /rütbe yüksel diorm yukselmıo hiç bişi cıkmıo 314 k param vr bi uzman olmadı

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

emirx1653

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
admin abi ben ban yedim serwerinizi çok severek oynuyodum hack kullandığımı itiraf ediyorum lütfen banımı kaldırırmısınız:(

ılgınavcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hesabım Premium. Şifremi unuttum daha önceden giriyordum iletişeme geçermisiniz lütfen hesabım premium şu an giremiyorum . şifre yalış diyor

Hesabım Premium. Şifremi unuttum daha önceden giriyordum iletişeme geçermisiniz lütfen hesabım premium şu an giremiyorum . şifre yalış diyor skype: nvbkuc12

TheHellBoyBartu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Boss keserken önce sunucudan atıldım hile diye sonra girdiğim gibi "hile yasak kardis?" diye ban yedim. Yaklaşık 2 haftadır banlıyım sonrada buraya gelip en çok siz değerlisiniz demeyin. Kurucunun skypesine istek attığım halde fıs yok. :sinirli:

Boss keserken önce sunucudan atıldım hile diye sonra girdiğim gibi "hile yasak kardis?" diye ban yedim. Yaklaşık 2 haftadır banlıyım sonrada buraya gelip en çok siz değerlisiniz demeyin. Kurucunun skypesine istek attığım halde fıs yok. :sinirli:

YusufCoskunsuK

KingFaction
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konumuz güncellenmiştir. Taklitlere aldanmayınız. 2014 yılından kalan konumuzu güncelledik lütfen emek hırsızlarına kazanç sağlatmayın. İyi forumlar!