MC skyblock Fly Engelleme

atakan1059788

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selamlar. Minecraft'ta Server yapıyorum acaba lobby de fly kapalı olup skyblock yani adalarında fly açmalarını nasıl sağlıyabilirim. yardım ederseniz sevinirim.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Multiverse-Core eklentisi ile gelen bir ayar sayesinde bu durumun önüne geçilebilir. Lobi ve skybloğun farklı dünyalarda olması durumunda, lobinin bulunduğu dünyadayken oyun içerisinden şu komutu girmeyi deneyebilirsiniz:
Kod:
/mvm set flight false
Bu komut, izin gerektireceğinden OP tarafından kullanılabilir. Bu ayar creative moddakileri etkilemez.

atakan1059788

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Multiverse-Core eklentisi ile gelen bir ayar sayesinde bu durumun önüne geçilebilir. Lobi ve skybloğun farklı dünyalarda olması durumunda, lobinin bulunduğu dünyadayken oyun içerisinden şu komutu girmeyi deneyebilirsiniz:
Kod:
/mvm set flight false
Bu komut, izin gerektireceğinden OP tarafından kullanılabilir. Bu ayar creative moddakileri etkilemez.
MV Plugini evt var ama yaptığım halde. deop ama groupmanager de izni olan(örn: Essentials.fly gibi) kişiler lobi de kullanabiliyor :/ değişmedi yani

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
MV Plugini evt var ama yaptığım halde. deop ama groupmanager de izni olan(örn: Essentials.fly gibi) kişiler lobi de kullanabiliyor :/ değişmedi yani
Yıllardır sunucu işleriyle ilgilenmiyorum fakat hatırladığım kadarıyla dünyaya göre de izin ayarlayabilirsiniz.

atakan1059788

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yıllardır sunucu işleriyle ilgilenmiyorum fakat hatırladığım kadarıyla dünyaya göre de izin ayarlayabilirsiniz.
evt configine girdiğimde lobi dünyasın da fly ı kapatmak için yer var ve false durumunda. ama yinede deoplar açabiliyor :/

Exqarr

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript ile sağlayabilirsiniz. "Dunya" kısmını kendinize göre ayarlayın.

Kod:
command /fly:
    trigger:
        if world is "Dunya":
            set player's fly mode to false
            message "&8[&bServer&8] &6Adalarda uçma yasaktır&7!"