mc.SonAtes.net | Survival'ın kalbi burada atıyor (1.7) | DUYURU: Büyük bakım bitti, hatalar kalktı!

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

CoobLeyT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu hoş güzelde şu nether'i bir sıfırlayın aga blaze bulamıyoruz :(

SurviPRO

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki iyi günler

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CoySensQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Greyder acilll!!! servere giremiyorum! neden? girince ingilizce birşeyler yazıyor bakın!! GIREMIYORUMMMM

CoySensQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere giremiyorum derken? Girerken ne yazısı çıkıyor? detaylı anlatırsanız daha iyi yardımcı olurum...

Tam belli değil :)
Şimdi servere girerken java.exprols felan filan diyor girmiyor giriyorum ama %96 girmiyor 1000 kere deniyorum 2 kere giriyor sunucudan kaynaklı değil benden ama nasıl çözecegim :/ ltfen bir çözüm yolu söyle

LoudCloin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şimdi servere girerken java.exprols felan filan diyor girmiyor giriyorum ama %96 girmiyor 1000 kere deniyorum 2 kere giriyor sunucudan kaynaklı değil benden ama nasıl çözecegim :/ ltfen bir çözüm yolu söyle
Hmm. peki bu sorun sadece bizim sunucudamı oluyor? yoksa her sunucudamı? öncelikle bi onu ögreneyim... Birde modemini resetleyip denermisin?

CoySensQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hmm. peki bu sorun sadece bizim sunucudamı oluyor? yoksa her sunucudamı? öncelikle bi onu ögreneyim... Birde modemini resetleyip denermisin?
Teşekkürler modemi resetledim ve girdim :D bu kadar basitmiydi yaw :( gerçi zor oldu modem bende değil karşı komşuda 2 saat zile bassam mı basmasam mı düşündüm :( teşekkürler :)

CoobLeyT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Greyder veya @LoudCloin sunucuyu gece bakıma alacaksanız skypenizi verirmisiniz eksikler, bugları ve eklenmesini istedigim şeyleri söylemek istiyorumda onlarıda yapınız, iyi günler.