MC.SOULCRAFT.NETWORK > +200 Online > Emek Skyblock & Yakında Tekblok

Konu, 10 Nis 2024 tarihine kadar sabit.

SoulCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
mc.soulcraft.network
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu
500
Sunucu Türü
EMEK SKYBLOCK, TEKBLOK SKYBLOCK
soulbanner_kopya (1).png

1-min.jpg
2-min.jpg
3-min.jpg
4-min.jpg
5-min.jpg
6-min.jpg

2022-07-31_23.58.43-min.png
2022-07-31_23.58.59-min.png
2022-07-31_23.59.06-min.png
2022-07-31_23.59.11-min.png
2022-07-31_23.59.19-min.png

Ekli dosyalar

• 2022-07-31_23.59.06-min.png
    2022-07-31_23.59.06-min.png
    406.7 KB · Görüntüleme: 188
  • reklamBanner.jpg
    reklamBanner.jpg
    107.9 KB · Görüntüleme: 200
  • reklamBanner.jpg
    reklamBanner.jpg
    107.9 KB · Görüntüleme: 393,785

Alp_Eren_Çakar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı göze güzel gözüküyor bence sistemler dahada arttırılabilir buildler ortaçağ evleri gibi güzel yani başarılar...

SoulCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı göze güzel gözüküyor bence sistemler dahada arttırılabilir buildler ortaçağ evleri gibi güzel yani başarılar...
Yorumunuz için teşekkürler, yeni sistemler elbette ki düşünüyoruz ve ekliyoruz ancak şu anda Türkiye'de bulunan bol özellikli bir sunucuya sahip olduğuzu düşünüyoruz.

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ortalama bir sunucu başarılarınızın devamını dilerim :D

Apeiron

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu sıklıkla çöküyor, devamlı bir oyun zevkiniz olamıyor ne yazık ki. Sunucunun en son çöktüğünde yetkililerin "dünkü yedek geri yüklendi." demesine rağmen oyuna giriş yaptığımda adamın bir haftaki önceki haline geri döndüğünü gördüm. Minecraft TR'deki açılan sunucuların hepsi (adı olanlar harici) aşağı yukarı aynı oluyor zaten. Hostingi güvenilir serverlerı tercih etmeniz daha rahatlatıcı olur. Aksi takdirde boşa emek sarfetmiş oluyorsunuz.

SoulCraftTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu sıklıkla çöküyor, devamlı bir oyun zevkiniz olamıyor ne yazık ki. Sunucunun en son çöktüğünde yetkililerin "dünkü yedek geri yüklendi." demesine rağmen oyuna giriş yaptığımda adamın bir haftaki önceki haline geri döndüğünü gördüm. Minecraft TR'deki açılan sunucuların hepsi (adı olanlar harici) aşağı yukarı aynı oluyor zaten. Hostingi güvenilir serverlerı tercih etmeniz daha rahatlatıcı olur. Aksi takdirde boşa emek sarfetmiş oluyorsunuz.
Sunucumuz 3 aydır kesintisiz hizmet vermektedir. Ve her gün yedekleri sıklıkla alınmaktadır. Bir yetkilimizin hesap şifresini unutarak yayinda gostermesi sebebiyle böyle bir şey meydana gelmiştir. Sıklıkla çökmesi konusuna gelirsek kendi makinalarımıza geçiş yaptık ve Firewalları gelen saldırılara göre tek tek şekillendiriyoruz. Bu çökme olayları maximum 5-6 gün daha sürer. Yinede yorumunuz için teşekkürler

Yus4ff2

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girmedim ama güzel bir sunucuya benziyor

NavronGame

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu çok kısıtlayıcı nether ve end açık değil blokları markette satılmıyor. Ayrıca sunucunun ekonomisi rezalet para yatırmadan adam gibi gelişemezsiniz. Para yatırıp 3 günde 1 yıllık oyuncuyu geçebilirsiniz 2x gibi saçma sapan etkinlik sayesinde 50 kredi yatıran bir insanın 100 kredisi oluyor golem 30 Kredi... Yıllar geçmesine rağmen sunucu da hala çok fazla eksik var arena yok warplar sorunlu veya eksik. Sunucuya para yatırmadan kaktüs farmından başka farm yapamazsınız pistonlar aşırı sınırlı market'de doğru düzgün item yok yapı blokları olsun terracotalar olsun balçık topu olsun çoğu şey yok... Sunucuda 150 kişi varsa yarısı bot bir oyuncu 5 tane yan hesap açıp afk bırakıyor bu +200 aktiflik olmuyor sunucuda gün içerisinde max 20 aktif oluyor. Köylüler sorunlu meslek yapamıyor "çiftçilik gibi" oyunu bırakacağım zaman yetkiliyle sorun yaşadık. Spawnerlarımı arkadaşıma vermiyim diye oyundan banlandım. Sözde yasakmış yasağın nerede yazdığını sorduğumda sadece site üzerinde ne menüde ne başka bir yerde kurallar diye yazan bir yer yok :D sadece /Kurallar yazarak görüyoruz Oyunda ve Discord'da yazmıyor böyle bir kural.. Ayrıyetten saçma sapan :D "23-) SoulCraft istediği zaman bu şartlarda değişiklilik yapma hakkına sahiptir." yani diyor ki siz oyuna para yatırın isterseniz hiçbir kuralı çiğnemeyin ama ben yinede sizi istediğim gibi banlarım. Bu nasıl iş? Bana diğer kurucu dağıtmamam gerektiğini söylemedi spawnerları dağıtıyorum diye sohbet'ten yazdığımda ufak bir sorun için sunucuyu bırakma diye de ısrarla rica da bulundu diğer kurucu sunucuya girer girmez spawnerları dağıttım diye beni banladı özelden sebebini sorduğumda sözde yasak diyor. yasağın nerde yazdığını göstermiyor. Bu kadar hakkınızın yenmesi doğal bu sunucuda rehberle sorun yaşayıp kurucuya ulaştığımda bana bir daha yazma diyerek saçma sapan konuştu. Sonrasında da banlanmamı haklı gösteren hiçbir kural olmadığı halde sunucudan banladı... Sunucuyu önermiyorum her şey 1 kurucunun insiyatifinde kafasına göre adam banlıyor sunucuyu geliştirmek kusursuz yapmak yerine başka sunuclar açıp para kazanmanın derdinde. KURUCUYLA KONUŞMA SS'LERİ VAR İNKAR DURUMUNDA FORUM'DA KURALLARA UYGUN HALDE KESİNLİKLE PAYLAŞACAĞIM...

Son düzenleme: