Yardım MC sunucuma oyuncu girdiği anda tps yerle bir oluyor

MoonlightPrince

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8.8
Arkadaş selamün aleyküm
Sunucu açma kararı aldım 5 günlük acele bir serüvene girdim..her şey yolundaydı ama benim unuttuğum çok önemli bir konu vardı, OPTİMİZASYON bu konu hakkında bir bilgim yoktu yapamadım desteğe ihtiyacım var nereye basvursam dönüt alamadım burası aklıma geldi son çarem buras üniversiteye gidecegim (yarın pazar günü yani) yetistirmem gerekiyor ama bir türlü yapamadım yardım lazım sorunum şu;
Sunucuumda consolede açılırken zaten hatalar mevcut ama hataları çok anlayamadım birkaçı dışında onlar içinde yardım lazım
Ama asıl konu şu sunucuyu 5 GB ramli açıyorum 20 tps değerinde tıkır tıkır çalışırken (herşeyiyle) gerek multireset plsi gerek duyuru gerekse başka birşeyler 20 tps ama oyuna ben girdiğimde veyahut herhangi bir kişi girdiğinde de dahi tps anında 15 e düşüyor ve laglsniyir oyuncu biraz kod girdiğinde mesela is go sunucu daha da paylaşıyor biraz daha ayakta kalıp cokuyor timings değerinde authme falan lag yapmış silip denedim ayni değişen bir şey yok (kendi bilgisayarimda sunucuyu asla ama asla cokertemedim ) kendi bilgisayarımda localhost olarak açtığımda da laf var ama sadece warp editte taş kırarken coook az lag oluyor onun harici kendi bilgisayarimdayken bir sorun olmadı
Lütfen vds geçince oluşan fazlasıyla hatamı cozmeme yardımcı olabilirseniz mutlu olurum
Timings raporu Aikar's Timings Viewer
Latest log Hastebin: Send and Save Text or Code Snippets for Free | Toptal®